Grosza rzuć NATRIXowi!

Aleksandra Kolanek
organizator skarbonki

Cześć,

jeżeli interesujecie się tymi mniej lubianymi stworami - wężami, jaszczurkami, żabami, traszkami - to doskonale wiecie, że nie mają one łatwego życia i czyha na nie wiele zagrożeń. Od 2014 roku członkowie Towarzystwa Herpetologicznego NATRIX poświęcają swój czas wolny, żeby angażować się w akcje czynnej ochrony płazów i gadów, prowadzić badania naukowe, edukować młodszych i starszych w temacie ekologii i potrzeb tej grupy zwierząt. Więcej informacji o nas i o tym, jak pomagamy znajdziecie w naszych social mediach https://www.facebook.com/th.natrix, na stronie www.natrix.org.pl oraz na profilu https://www.ratujemyzwierzaki.pl/thnatrix.  

Nasze działania nie byłyby możliwe bez wsparcia finansowego, które zwykle uzyskujemy startując w różnych konkursach i wygrywając dotacje. Tym razem prosimy o wsparcie Was - przyjaciół zwierząt i osoby wrażliwę na przyrodę. Pomóżcie nam działań przez kolejnych kilka lat bez troski o to, skąd wziąć pieniądze. 

Uwaga! W konkursie liczy się liczba unikalnych Darczyńców, a nie wysokość zebranej kwoty lub ilość wpłat. Wpłaty dokonywane przez jednego Darczyńcę, niezależnie od ich liczby w ramach danej Skarbonki, liczone są jako jedna wpłata. Dlatego chociaż GROSZA RZUĆ NATRIXOWI! Udostępnij też nasza skarbonkę, niech trafi do jak największej liczby osób :)

Anonimowy Pomagacz


Wszystkie wpłaty zostaną przekazane na cele statutowe Towarzystwa Herpetologicznego NATRIX.

Dziękujemy!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

70 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Kacper

10 zł

Marek

1 zł

Anonimowy Pomagacz

+1, powodzenia :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
833 zł
Wsparło 46 osób