HAMLET- kot z połamaną miednicą

Agnieszka
organizator skarbonki

Konto świeci pustkami, a tu interwencja za interwencją i ciężki przypadek za ciężkim przypadkiem.
Hamlet to młody kocurek, który został potrącony na parkingu w Poznaniu przez ciężarówkę. Kotkę zawieziono do kliniki i zwrócono się do nas o pomoc. Zgodziliśmy się, chociaż konto odmawia współpracy, nie mamy już za co opłacać faktur, które ciągle spływają. A kotów i psów w potrzebie coraz więcej.
Hamlet ma złamaną meidnicę w 2 miejscach i złamany ogon. Przeszedł zbaieg, podczas którego ustalono, że nerwy wyglądają na sprawne, być może ogon będzie wymagał amputacji. Jednak po 3 tygodniach rehabilitacji niestety stwierdzono, że Hamlet sam nie może oddawać moczu. Wymaga tzw. wyciskania, czyli mechanicznego opróżniania moczu, ponieważ nie czuje i nie ma kontroli nad rozluźnianiem zwierzaczy cewki moczowej. Wymaga opiekuna, który przynajmniej 2 razy dziennie poddawać go będzie takim zabiegom.
Hamlecik, pryzjmuje codzienną dawkę ruchu, zaczyna powolutku stawać na łapki, ale idzie mu to z trudem i bardzo mozolnie. Cały czas przyjmuje leki stymulujące układ nerwowy i leki przeciwbóowe.
My już nie prosimy, BŁAGAMY pomóżcie, jesteśmy w ogromnym dołku, a nie potrafimy temu i pozozstałym zwierzakom odmówić pomocy!

Wsparli

20 zł

Weronika

30 zł

Hanna

200 zł

Anonimowa Pomagaczka

26 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

RuthM.

Trzymaj się, kuleczko!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
50%
611 zł Wsparło 12 osób CEL: 1 200 ZŁ