Młodziutka Heca zaczyna nowe życie. Podasz jej pomocną dłoń?

Zbiórka zakończona
Wsparły 24 osoby
500 zł (100%)

Rozpoczęcie: 26 Października 2015

Zakończenie: 15 Listopada 2015

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Heca. Młodziutka, około dwu-trzyletnia sunia z pseudohodowli. Przebywała dość długo w schronisku dla zwierząt, razem ze swoimi czterema córeczkami. Nie mogła rozpocząć drogi do domu, ponieważ przeciwko pseudo hodowcy wszczęto postępowanie sądowe, i Heca wraz z wieloma innymi psami była "dowodem w sprawie". Mogła iść do Domu Tymczasowego, ale niestety nie znalazł się nikt, kto by zechciał ją przygarnąć pod swój dach, na warunkach DT. Jej córeczki "rozeszły się" jak przysłowiowe ciepłe bułeczki, a ona została.

 

W tej chwili jednak zapadł już wyrok w sprawie, i status Hecy nareszcie zmienił się. Można już rozpocząć proces adopcyjny, którego pierwszym krokiem, będzie gruntowny przegląd weterynaryjny i sterylizacja suni. Przegląd jest konieczny, ponieważ na listwie mlecznej zauważono guzek, a drugi nad przednią łapką, trzeba jak najszybciej pokazać sunię weterynarzowi.

Heca jest trochę nieśmiała, wszystko jest dla niej nowe. Nie zna i boi się lustra, telewizora, schodów... Trzeba trochę czasu, żeby poznała świat. Zwracamy się z prośbą o pomoc dla suni. Wspomniany przegląd, oraz sterylizacja, to koszty... Sama sterylizacja to około 300 zł, a co wyniknie podczas przeglądu, tego jeszcze nie wiemy. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc w opłaceniu tych kosztów, będziemy bardzo wdzięczni! Za każdy dar serca, składamy najserdeczniejsze podziękowania!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
39 zakończonych zbiórek
Wsparły 24 osoby
500 zł (100%)