Histopatologia dla Leona

Karolina
organizator skarbonki

Leon to koci senior z pewnych poznańskich ogródków działkowych. Zwany również Papą Leonem, ze względu na swój opiekuńczy stosunek do pozostałych kotów z bytującego tam stada. Jego Karmicielka zgłosiła się do nas w zeszłym roku z prośbą o sfinansowanie remontu gruzowiska w jego paszczy. Przy okazji podjęto również próby wyleczenia niegojącej się rany na leonowym nosie. 

Karolina

Wdrożone leczenie przynosiło jedynie krótkotrwały efekt podgojenia problematycznego miejsca. Badanie cytologiczne nie wykazało żadnych patologicznych procesów w obrębie rany. 

Karolina

Gdy wytoczone przez weterynarzy ciężkie działa, w postaci jednego z najsilniejszych z antybiotyków, również nie przyniosły poprawy, a dodatkowo pod pierwszą raną oraz z drugiej strony nosa pojawiły się kolejne, mniejsze, stało się jasne, że musimy pobrać próbkę do badania histopatologicznego. 

Karolina

Leon pomyślnie przeszedł, niezbędne w jego wieku przed podaniem narkozy, badania krwi, a wycinek pobrano i wysłano do badania. Teraz pozostaje tylko czekać na wyniki, zaciskając kciuki z całych sił, aby ten starszy przemiły Pan nie miał jednak niechcianego nowotworowego pasażera na gapę.

Nasze konto świeci pustkami. Jest źle :( Do 1% jeszcze sporo czasu. W przypadkach takich jak Leon wiemy jednak, że odmowa nie wchodzi w grę. Mimo bowiem bezdomności kocur jest wspaniale zaopiekowany. I chcielibyśmy, żeby jak najdłużej cieszył się życiem w zdrowiu i komforcie. Nasze życzenia to niestety jedno, a możliwości finansowe drugie. Nie mamy wyjścia - musimy prosić o wsparcie :( 

Wsparli

30 zł

Pędzel

20 zł

Łukasz B

Papa Leon ❤️
10 zł

Anonimowy Pomagacz

70 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Aga

30 zł

AniA

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
350 zł Wsparło 15 osób CEL: 350 ZŁ