"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla H...

Hospicjum "Staruszkowo"
organizator skarbonki

Hospicjum "Staruszkowo"

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Hospicjum dla zwierząt „Staruszkowo” w Krzewiach Małych przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Początkowo przytulisko dla psów „Staruszkowo” mieściło się w Karpaczu w prywatnym pensjonacie pani Krystyny. Niestety nad Staruszkowem zawisła groźba likwidacji, a z domu w Karpaczu chciał wyrzucić ją były mąż. Po nagłośnieniu sprawy przez media, tysiące osób zaangażowało się w zbiórkę pieniędzy dzięki, której zebrano niemal 200 tys. złotych i kupiono nowy dom w Krzewiu Małym. Przytulisko zapewnia umierającym i skrzywdzonym zwierzętom opiekę i godne warunki, w których mogą spędzić ostatnie chwile życia. W Staruszkowie mieszka aktualnie 47 psów i koty. Zawsze potrzeba mokrej karmy dla schorowanych, często bezzębnych czworonogów. Pani Krystyna z pomocą ludzi dobrej woli stara się gromadzić zapasy pożywienia – te jednak nie są duże. Stare, schorowane psy potrzebują także starą pościel, poszwy, prześcieradła i ręczniki. Przydadzą się środki czystości : proszek do prania , płyn do mycia podłóg, ręczniki papierowe itp.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

62,89 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Dobrze że jest takie miejsce.
50 zł

Anita

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Megana

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
58%
2 920 zł Wsparło 51 osób CEL: 5 000 ZŁ