Na ratowanie zwierząt i skazywanie ich oprawców!

Marianna Krawczyk
organizator skarbonki

Od ponad 10 lat aktywnie działamy na rzecz ochrony zwierząt w Polsce. Nie tylko ratujemy zwierzęta podczas interwencji, ale także stawiamy ich oprawców przed sądem, biorąc udział w postępowaniach.

Pilnujemy, aby sądy widziały zobaczyły wszystkie dowody i aby przestępcy byli skazywani prawomocnymi wyrokami!

Anonimowa Pomagaczka

Sami zbieramy srodki na leczenie naszych podopiecznych. Kryzys finansowy dotyka nas w bardzo dużym stopniu. Ilość darowizn zmniejszyła się w ostatnim czasie o POŁOWĘ a usługi weterynaryjne, leki, karma… wszystko DROŻEJE!

W tym roku na leczenie zwierzaków wydaliśmy już NIEMAL 200 000 zł! W zeszłym roku w tym okresie była to kwota o min. 50 tys mniejsza… 

Anonimowa Pomagaczka

W tym roku opieką otoczyliśmy już ponad 40 zwierząt, niestety ponad 90% z nich wymaga intensywnego leczenia, czasem do końca życia…! 

Zbiórka na ten rok idzie tragicznie: z docelowych 50 tys. zebraliśmy na razie tylko tyle, ile... średnio na leczenie zwierząt wydajemy w miesiąc! 

Anonimowa Pomagaczka

Znamy się na naszej pracy, robimy wszystko, aby uratowane zwierzęta żyły i odchodziły z godnością a o ich losach na bieżąco informujemy na naszych SM.

Ta działalność to całe nasze życie. Nasi wolontariusze otaczają zwierzęta najlepszą opieką - ale bez Waszego wsparcia nie damy rady!

Wpłaćcie choć 1 zł na tę zbiórkę a bardzo nam pomożecie!  Już PARĘ ZŁOTYCH może uczynić cuda! O wygranej nawet nie śmiemy marzyć... nasze zasięgi są zbyt małe.

Anonimowa Pomagaczka

Dziękujemy za okazane serce! Dla nas każda pomoc to PEWNOŚĆ, że możemy jechać w teren, leczyć i utrzymywać zwierzaki, które stały się ofiarami ludzkiej przemocy...

Wsparli

10 zł

Lila

2 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

7 zł

Mariola, 🐈‍⬛, 🐈‍⬛ i 🐕

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 272 zł
Wsparły 193 osoby