Iskierka-ofiara wiosennych porządków

Marta Sławińska
organizator skarbonki

W stosie zgrabionych i podpalonych liści, dzięki wrażliwości psiego nosa, zostało znalezione kolczaste Nieszczęście. Ogień stopił kolce, tworząc z nich twardą skorupę.

Aby wyposażyć Fundację w odpowiednie narzędzia pomocy potrzebującym zwierzętom, musimy prosić Was o wsparcie. Przez kolejne miesiące musimy leczyć poparzenia ISKIERKI specjalistycznymi preparatami. To preparaty mega skuteczne, ale i nietanie.

1. REGEN-GEL - to jedyny na świecie hydrożel dla zwierząt z aktywnym czynnikiem wzrostu, który skutecznie regeneruje ubytki skórne u małych oraz dużych zwierząt (koszt 87,90 zł za 50ml). 

2. REGEN-SPRAY - to innowacyjny preparat weterynaryjny dla małych i dużych zwierząt do pielęgnacji bardzo zakażonych ran, oparty o nanocząstki srebra, złota oraz tlenek cynku (koszt 85,90 zł za 200ml. 

3. Activon Tube - leczniczy miód Manuka na rany (koszt 25,90zł za 25 g). 

Leczenie Iskierki to także koszt stałej opieki weterynaryjnej, uregulowanie kosztów pobytu Jeżynki w szpitaliku weterynaryjnym od 22 lutego 2019, leki, suplementy. Mimo tak rozległych poparzeń Iskierka się nie poddaje.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 3 000 ZŁ