Na podopiecznych Fundacji Animal Security - ...

Aleksandra Szeszycka
organizator skarbonki

Zbieramy fundusze na pobyt podopiecznych Fundacji Animal Security w hotelikach dla zwierząt. Przykładem takiego psiaka jest Jack.

Jack to niewieleki około 1,5 roczny psiak wyrzucony z auta przy ul. Mickiewicza w Gnieźnie. Początkowo dokarmiany przez pracowników Telekomunikacji Polskiej. Trafił jednak pod nasze skrzydła z uwagi na fakt niebazpiecznego wałęsania się po ulicach Gniezna w ciągu dnia. Wielokrotnie widziano go w sytuacjach zagrażającyc jego życiu. Piesio został umieszczony w hoteliku dla zwierząt w Wymysłowie, dokąd trafiają nasi podopieczni. Wspaniała opieka Pani Kasi i Łukasza - właścicieli tego miejsca sprawiła, że Jack z dzikiego psa zrobił się prawdizwym przytulasem.  Liczyliśmy na  to, że dom dla tego psa na pewno niebawem się znajdzie. Dostaliśmy telefon od osoby zaintetesowanej naszym pupilem. Pierwsza myśl :" Hurra, Jack jedzie do nowego domku !" . Następnego dnia spakowaliśmy psa do auta i pojechałyśmy z zamiarem sprawdzenia jak pies reaguje na nową właścicielkę i jak ona go przyjmie. Wychodząc z auta pies jednak uciekł. Nie było szans na jego złapanie. Ponownie obudził się w nim instynt ucieczki i strachu przed ludźmi, jak wtedy gdy był bezdomny.

Okazało się że docelowa Pani za bardzo lubi zaglądać do kieliszka i w momencie naszej wizyty była totalnie pijana.

Czy Jack to wyczuł ?
Czy dlatego uciekł ?

Być może. Przez 3 dni całe rzesze dobrych ludzi pomagało nam złapać psa. Zawsze był od nas szybszy, sprytniejszy. W końcu się udało. Pies bezpiecznie trafił do swoich kumpli z Wymysłowa. Jednak szansa na adopcję przepadła i Jack znowu musi walczyć o waszą miłość i chęć zainteresowania się nim. Do tego czasu pozostanie tam, gdzie jest. A pobyt kosztuje.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zbiórkę pieniędzy na pobyt Jacka w hoteliku. Nie możemy oddać go do schroniska. Walczyłyśmy o niego i chcemy to robić do samego końca. POMOŻECIE?

Telefon w sprawie adopcji psiaka 602 642 419

Wsparli

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

SUPER,ŻE JESTEŚCIE!
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

bardzo polubilam Jacka przez te kilka chwil ktore razem spedzilismy .mam nadzieje ze ten sympatyczny psiak znajdzie wspaniala rodzine.
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

JACK, niech cię pokocha rodzina abstynentów, zasługujesz na domek pełen miłości :)
20 zł

Aleksandra Szeszycka

Na dobry początek
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
100%
450 zł Wsparło 10 osób CEL: 450 ZŁ