Pomóżmy Jadzi stanąć na łapki ona chce żyć

Agnieszka
organizator skarbonki

Agnieszka

Aktualizacja 06.04.2019.r       Prawe biodro Jadzi w ogóle się nie zrasta :( Kotka próbuje chodzić, ale nie jest w stanie, bo przewraca się na prawą stronę... Niedługo rozpoczynamy rehabilitację, ale pewnym jest, ze Jadzinka już nigdy nie będzie pełnoprawnym kotem :( Nie mamy pojęcia, co Patryk M. musiał zrobić tej kruszynce, żeby polamac miednicę az tak!

Bardzo dziękujemy za Państwa pomoc. Bez Was nie bylibyśmy w stanie walczyć o zdrowie kotki. Koszty ciągle rosną :(

Jadzia po wpisaniu z poprzedniej kliniki miała w płucach nagromadzone... 800ml wody! Dzięki lekom, część płynu udało się usunąć, ale nadal walczymy. Badania krwi są już nieco lepsze, diagnozujemy jednak wątrobę, na której wykryto zmiany. Mała wybrzyda w jedzeniu, karma, która smakuje jednego dnia - następnego uznawana jest za totalną pomyłkę :)

Jadzia w kliniceAgnieszka

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka

Pomóżmy 17-letniej  Jadzi stanąć na łapki. Kochani, Od tamtego tygodnia walczyliśmy z woda w płucach i brzuszku, udało się, na dzień dzisiejszy płucka czyste. Dostawała codziennie zastrzyki i oczywiście leki przeciwbólowe. Pani weterynarz oznajmiła ,ze Jadzi stan jest już dobry, usg zrobione . Niestety serduszko JADZINKI nie wytrzyma operacji Kochani w tej chwili Jadzia jest klatkowana, jeszcze minimum 5 tygodni. Fundacja zakupiła klatkę, dobrej jakości karmę, oplacaja wizyty u weterynarza z zebranych pieniążków. Jadzia będzie potrzebowała rehabilitacji ,zapewne kosztownej. Proszę o dalszą pomóc dla Jadzi, bo ma szanse być prawie sprawnym kociakiem. Staje po mału na łapki,ale rehabilitacja będzie bardzo potrzebna Otrzymaliśmy kolejna fv.  Koszty rosną. Prosimy o pomoc. 

Wsparli

20 zł

żeleźniak

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Alina

Trzymaj się Malutka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
12%
258 zł Wsparło 12 osób CEL: 2 000 ZŁ