Pomóż nam ufundować Zwierzakobusy, dzięki którym pomoc dotrze jeszcze szybciej!

Wpisz KRS 0000396361 na cel szczegółowy ZWIERZAKI

Od 2019 budujemy flotę Zwierzakobusów za środki z 1% podatku. Do tej pory udało nam się kupić aż 9 samochodów dla organizacji charytatywnych dla zwierząt!

Dlaczego to takie ważne? Bo organizacje zwierzęce muszą przecież sprawnie docierać do cierpiących czworonogów! W tym roku również organizujemy zbiórkę 1 % podatku, by kupić kolejne samochody interwencyjne i przekazać je tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

W 2019 udało nam się przekazać trzy Zwierzakobusy, którymi teraz jeździ Fundacja Dla Szczeniąt Judyta, OTOZ Animals Inspektorat w Zielonej Górze oraz Chełmska Straż Ochrony Zwierząt. Są to organizacje charytatywne dla zwierząt, które cieszą się ogromnym zaufaniem społecznym, bo wypełniają misję ważną dla nas wszystkich – ratują potrzebujące zwierzęta!

Dzięki ogromnemu wsparciu Darczyńcow za środki z 1% zebrane w ubiegłym roku mogliśmy zakupić kolejne 6 Zwierzakobusów. Zbiórka środków 1% podatku przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Więcej informacji tutaj - zobacz wyniki konkursu.

Nie spoczywamy na laurach, bo wiemy, że potrzeb wciąż jest mnóstwo, a bezdomne zwierzęta nadal wymagają wsparcia! Mamy zatem wspólną misję - niech w 2021 po każdym mieście w Polsce jeździ Zwierzakobus. Przyłącz się - akcję 1% dla Zwierzaków uważamy za rozpoczętą!

KRS 0000396361
CEL SZCZEGÓŁOWY ZWIERZAKI