Jedziemy na rozprawy - zatankuj nam bak do pe...

Witajcie!

W nadchodzących tygodniach czekają nas rozprawy, podczas których będziemy walczyć o jak najwyższe kary dla zwyrodnialców, znęcajacych się nad zwierzętami.

Potrzebujemy Waszego wsparcia - każdy wyjazd kosztuje a my musimy być na każdej rozprawie, aby sprawiedliwości stało się zadość.

Lista rozpraw:

1.   17.07.2016 r. Sąd Rejonowy w Lęborku – sprawa Mariusza B. oskarżonego o to, że znęcał się nad kotami w ten sposób, że wyłapał je w miejscu bytowania, wrzucił do worka i wywiózł w nieznane miejsce (rozprawa główna)

2.   27.07.2016 r. Sąd Rejonowy w Wałczu  – sprawa kobiety, która podejrzana jest o dosypywanie trutki do karmy kotów bezdomnych zamieszkujących w piwnicy budynków osiedlowych. W tym tygodniu jedna z otrutych kotek zmarła (posiedzenie w przedmiocie zażalenia na postanowienie o umorzeniu dochodzenia)

3.   28.07.2016 r. Sąd Okręgowy w Siedlcach – sprawa Kazimierza S. oskarżonego o to, że w MIńsku Mazowieckim pobił tępym narzędziem wolno żyjącą kotkę (rozprawa apelacyjna)

4.   7.09.2016 r. Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu – sprawa Mateusza V. oskarżonego o zabicie kota za szczególnym okrucieństwem  - sprawca udusił kota sznurkiem i go podpalił (rozprawa główna)

Razem możemy wywalczyć więcej takich kar i zmienić kierunek orzecznictwa sądów oraz pokazać społeczeństwu, że nie ma przyzwolenia na okrucieństwo dla zwierząt!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Wsparli

50 zł

Ilona

Na walke z bezdusznymi ludźmi którzy krzywdzą zwierzęta
30 zł

Grażyna Siwicka

życzę Wam wytrwałości i bardzo dziękuję za to co robicie.
20 zł

Mariola Pietrzik

Dobrze, że jesteście... Wierzę, że Wasz trud nie pójdzie na marne. Powodzenia!
15 zł

barbara

dziekuję za to co robicie :)
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Dziękuję

Pokaż więcej

75%
1 500 zł Wsparło 41 osób CEL: 2 000 ZŁ