Jesienno - zimowe zapasy i bobrowy zakątek. Dołącz do nas!

Zbiórka zakończona
Wsparło 525 osób
30 090 zł (100,3%)

Rozpoczęcie: 6 Września 2023

Zakończenie: 2 Listopada 2023

Godzina: 23:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
25 Października 2023, 20:48
Co udało się zrobić dzięki Waszemu wsparciu :)

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszą zbiórkę za zaufanie i wielkie serducho. Dzięki Waszym dotychczasowym wpłatom zakupiliśmy część zapasu potrzebnego na zimę siana oraz zapłaciliśmy kilka najpilniejszych, zaległych faktur za leczenie naszych podopiecznych.

Zakupiliśmy też opisywaną w treści zbiórki naczepę - chłodnię, do której przeniesiemy ambulatorium, leki i sprzęt medyczny. Udało się sprawić bobrom i obsadzić zbiornik wodny o blisko 50 m 3. Będzie on integralną częścią dwóch bobrowych wolier, które mamy nadzieję zacząć budować jeszcze w tym roku. Jeśli oczywiście pogoda i finanse pozwolą.

Zakupiliśmy też blachę na dachy pomieszczeń dla bobrów i realizujemy zamówienie na materiał konstrukcyjny. We wtorek dzięki Państwa wpłatom wylaliśmy też posadzkę betonową w dwóch wolierach - wiewiórkowej i tchórzowej.

Raz jeszcze ogromnie dziękujemy za wsparcie. Bez Was z całą pewnością nie dalibyśmy rady zrealizować tych wszystkich planów.

Kochani, prosimy Was o pomoc w przygotowaniu zapasów, które zabezpieczą naszych podopiecznych w okresie jesienno- zimowym oraz w budowie wolier dla bobrów.

W naszym małym Ośrodku przebywa obecnie ponad 200 zwierząt. Codziennie przyjmujemy też kolejnych potrzebujących pomocy pacjentów. Żeby móc spokojnie przetrwać okres zimna, musimy zakupić siano, słomę, zboża, warzywa, owoce, orzechy, suplementy, podkłady, środki higieniczne, leki...

Potrzebujemy również pomieszczenia, w którym możemy przechowywać sprzęt medyczny czy żywność dla zwierzaków.

Do którego wstępu nie będą miały wszędobylskie gryzonie. Myśleliśmy o zakupie kontenera, ale jego koszt przerasta nasze możliwości finansowe. Pomysł zastępczy, który w pełni pokrywa nasze oczekiwania i potrzeby podsunęła nam znajoma z zaprzyjaźnionego ośrodka. Zakup naczepy - chłodni, która jest szczelna, cała metalowa i o niebo tańsza od kontenera.

Zaczynamy również stawiać kompleks wolier dla bobrów. Mamy już zbiornik teraz musimy wybudować woliery, w których te wspaniałe zwierzaki będą mogły dochodzić do zdrowia. Chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki rehabilitacji.

Bardzo prosimy Was o wsparcie, nawet najmniejszą kwotą. Pomóżcie nam przetrwać kolejny jesienno- zimowy sezon, zbudować bobrowy zakątek i nieprzerwanie przyjmować wszystkie potrzebujące pomocy dzikie zwierzaki.

Z góry serdecznie dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
3 zakończone zbiórki
Wsparło 525 osób
30 090 zł (100,3%)