Kocia brygada kastracyjna 2017

weronikaliwkod
organizator skarbonki

Ile kotów to za dużo kotów?
We wszystkich zakamarkach Poznania mieszkają i rozmnażają się koty miejskie. Większość z nich nigdy nie zdąży otworzyć oczu, postawić pierwszych kroków, nie zdąży się bawić i dorosnąć. Umrą. Jeśli ta śmierć jest szybka to uspokaja "nasze" sumienia. Jednak najczęściej umierają dniami, tygodniami. Tracą oczy, odwadniają się przez biegunkę, umierają po cichu w zaciszu Twojego podwórka.

Jedyną skuteczną metodą uniknięcia śmierci kociąt i ograniczenia ilości kotów bezdomnych jest sterylizacja! Chcemy pomóc kotom miejskim i zapobiec powiększaniu się populacji, jednak do tego potrzebne są pieniądze, których nie mamy.

Koszt sterylizacji kotki to 119zł, a kastracji kocurka 64zł plus odpchlenie i ew. zabiegi dodatkowe (lepszy antybiotyk, wyrwanie chorego zęba, kroplówka itp.). Dochodzą do tego jeszcze wydatki na karmę i żwir, bo koty po zabiegach trzeba przetrzymać kilka dni. W tym czasie chcemy im zapewnić jak najlepszej jakości jedzenie by zebrały sił przed powrotem na wolność.

Chcemy działać na dużą skalę. Mimo naszych ograniczeń - zarówno finansowych, lokalowych, jak i sprzętowych - chcemy tym kotom pomóc. Aby tak się stało, potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Pieniądze uzyskane podczas zbiórki przeznaczymy na dwa cele: opłacenie sterylizacji i kastracji, leczenie weterynaryjne kotów oraz zakup karmy i żwirku.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

darowizna na sterylizację kotek
10 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Drops i Tula

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
12%
1 273 zł Wsparło 11 osób CEL: 10 000 ZŁ