Mój jest ten kawałek podłogi ...

weronikaliwkod
organizator skarbonki

Mój jest ten kawałek podłogi ....

Tak brzmią słowa chyba wszystkim znanej piosenki. A dokładnie 30 kawałków tj. metrów! Zapowiadaliśmy, że czekają nas wielkie zmiany i teraz już możemy powiedzieć to oficjalnie. Mamy nową, dodatkową, dużo większą kociarnię :) Nasi podopieczni oczekując na domy tymczasowe lub koty miejskie po zabiegach kastracji będą mieli dla siebie więcej przestrzeni, co zmniejszy ich stres, a my pomożemy większej ilości kotów. Zanim to jednak nastąpi pomieszczenie należy zaadaptować do mruczących potrzeb. Zaczynamy od położenia płytek na podłodze. Umożliwią one zachowanie optymalnej higieny, co przy tak dużej ilości kotów i możliwych wirusów jest niezbędne. To ogromny wydatek, a czeka nas jeszcze malowanie i meblowanie.

Zapraszamy więc Was do wyjątkowej licytacji!

Mamy 30 puzzli – tyle, ile metrów ma nowa kociarnia. Pod każdym puzzlem ukryty jest kawałek zdjęcia. Każdy z Was może kupić jeden lub więcej metrów kociarni. Cena jednego metra, to 25 zł. Kochani, zapraszamy do zabawy. Podarujmy kotom Kłębka lepszy kawałek podłogi ❤

Kupując dany metr nie zapomnij w komentarzu wpisać numeru. Jak wszystkie metry będą sprzedane ukarze się Wam niespodzianka.

Wsparli

100 zł

Magdalena

25 zł

Od Tesli

za 23
50 zł

Renata Szwed

Za 4 i 5
25 zł

Barb

25 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Mj

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
84%
630 zł Wsparło 15 osób CEL: 750 ZŁ