VETERINARY EXPEDITION KIRGISTAN 2023

Wsparło 36 osób
3 570 zł (35,7%)
Brakuje jeszcze 6 430 zł

Rozpoczęcie: 16 Grudnia 2021

Zakończenie: 9 Września 2023

Godzina: 23:59

19 Lutego 2023, 21:28
LECIMY W 2023!

Kochani, z niezależnych od nas powodów wyjazd do Kirgistanu w 2022r. nie został zrealizowany. Przedłużamy zbiórkę i lecimy w 2023.

Termin już ustalony, bilety kupione!

Realizacja 2023 będzie miała miejsce we wrześniu, w dniach 16-23. Bądźcie z nami!!!

Plan taki sam, nic nie zmieniamy, kontynuujemy dotychczasowe działania

Celem zbiórki jest zebranie funduszy, które w całości przeznaczone zostaną na realizację VETERINARY EXPEDITION KIRGISTAN 2023

Po raz 4 lecimy do Kirgistanu. Będziemy szkolić lekarzy weterynarii, sterylizować i kastrować psy i koty, spotykać się z dziećmi w szkołach na zajęciach edukacyjnych, badać dzieci w kierunku echinokokozy (bąblowicy). Na koniec przekażemy sprzęt niezbędny do prowadzenia dalszych zabiegów sterylizacji i kastracji oraz aparat USG do kontynuacji badań przesiewowych dzieci.

IM WIĘKSZĄ SUMĘ ZBIERZEMY, TYM WIĘCEJ DAMY RADĘ ZROBIĆ !!!

Do maja mamy jeszcze chwilę czasu, ale ten szybko ucieka. Pandemia covid sprawiła, że niektóre sprzęty trzeba zamawiać z dużym wyprzedzeniem. Musimy działać już, by zdążyć z przygotowaniami do maja.

 

NA CO POTRZEBUJEMY PIENIĘDZY

Zbieramy fundusze na zakup niezbędnych narzędzi chirurgicznych i materiałów medycznych, na zakup mikroskopów, książek w j. rosyjskim o tematyce weterynaryjnej, wyprodukowania toreb edukacyjnych. Wreszcie, zbieramy na transport całego sprzętu do Kirgistanu.

Głęboko wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się kontynuować nasz projekt w 2022r.

Mówią o nas TU i TU

Kirgistan to jeden z najbiedniejszych krajów w regionie. Zajmuje 8 miejsce w rankingu 20 krajów o najniższym wynagrodzeniu, które wynosi 872 zł! Kirgistan boryka się z wieloma chorobami zakaźnymi u ludzi, o których my, w Polsce już prawie nie pamiętamy (np. echinokokoza czyli bąblowica). Kontrolę populacji bezdomnych psów prowadzi się tam przez odstrzał, który jest opłacany przez państwo :-(

Przed Kirgistanem stoi bardzo dużo wyzwań, my, z Waszą pomocą, dokładamy cegiełkę by poprawić zdrowie dzieci i los bezpańskich psów. Przekonujemy, że sterylizacja i kastracja są skuteczniejsze niż odstrzał, a przede wszystkim humanitarne!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
5 zakończonych zbiórek
Wsparło 36 osób
3 570 zł (35,7%)
Brakuje jeszcze 6 430 zł