VETERINARY EXPEDITION KIRGISTAN 2022 – zbiórka świąteczna

Zbiórka zakończona
Wsparło 29 osób
2 380 zł (23,8%)

Rozpoczęcie: 16 Grudnia 2021

Zakończenie: 9 Stycznia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Celem świątecznej zbiórki jest zebranie JAK NAJWIĘKSZYCH FUNDUSZY, które w całości przeznaczone zostaną na realizację VETERINARY EXPEDITION KIRGISTAN 2022, która zaplanowana jest na 7-14 maja 2022r.

Po raz 4 lecimy do Kirgistanu. Będziemy szkolić lekarzy weterynarii, sterylizować i kastrować psy i koty, spotykać się z dziećmi w szkołach na zajęciach edukacyjnych, badać dzieci w kierunku echinokokozy (bąblowicy). Na koniec przekażemy sprzęt niezbędny do prowadzenia dalszych zabiegów sterylizacji i kastracji oraz aparat USG do kontynuacji badań przesiewowych dzieci.

IM WIĘKSZĄ SUMĘ ZBIERZEMY, TYM WIĘCEJ DAMY RADĘ ZROBIĆ !!!

Do maja mamy jeszcze chwilę czasu, ale ten szybko ucieka. Pandemia covid sprawiła, że niektóre sprzęty trzeba zamawiać z dużym wyprzedzeniem. Musimy działać już, by zdążyć z przygotowaniami do maja.

 

NA CO POTRZEBUJEMY PIENIĘDZY

Zbieramy fundusze na zakup niezbędnych narzędzi chirurgicznych i materiałów medycznych, na zakup mikroskopów, książek w j. rosyjskim o tematyce weterynaryjnej, wyprodukowania toreb edukacyjnych. Wreszcie, zbieramy na transport całego sprzętu do Kirgistanu.

Głęboko wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się kontynuować nasz projekt w 2022r.

Mówią o nas TU i TU

Kirgistan to jeden z najbiedniejszych krajów w regionie. Zajmuje 8 miejsce w rankingu 20 krajów o najniższym wynagrodzeniu, które wynosi 872 zł! Kirgistan boryka się z wieloma chorobami zakaźnymi u ludzi, o których my, w Polsce już prawie nie pamiętamy (np. echinokokoza czyli bąblowica). Kontrolę populacji bezdomnych psów prowadzi się tam przez odstrzał, który jest opłacany przez państwo :-(

Przed Kirgistanem stoi bardzo dużo wyzwań, my, z Waszą pomocą, dokładamy cegiełkę by poprawić zdrowie dzieci i los bezpańskich psów. Przekonujemy, że sterylizacja i kastracja są skuteczniejsze niż odstrzał, a przede wszystkim humanitarne!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
6 zakończonych zbiórek
Wsparło 29 osób
2 380 zł (23,8%)