Czukita to 20-letnia klacz. Błaga o życie! Starość to nie wyrok 🚨Anioły Błagam o pomoc 💔💔zostało kilka dni by ją ocalić

do końca
Wsparło 1 156 osób
7 914 zł (72,73%)
Brakuje jeszcze 2 966 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 7 Sierpnia 2023

Zakończenie: 28 Września 2023

Godzina: 23:00

27 Września 2023, 22:27
Ostatnie dni czy damy radę ja ocalić

Kochani darczyńcy zaczyna brakować czasu mamy tylko czas do 6.10 parę dni na spłatę Czukity handlarz już się niecierpliwi, wiem że jeszcze trochę brakuje ale Bez waszej pomocy się nie uda. Blagam tylko z Wami możemy dać radę ja ocalić. 

Pokaż wszystkie aktualizacje

13 Września 2023, 21:20
Cała kwota zebrana na Róże została przekazana na zbiórkę Czukity

Kochani niestety stała się straszna tragedia nie udało się uratować Róży Za długo to trwało Handlarz nie chciał dłużej czekać sprzedał Róże nie udało mi się dowiedzieć gdzie. Bardzo dziękuję tej garstce darczyńców co tak walczyli by ratować Róże ❤️. Pomniejszylismy zbiórkę o kwotę uzbieraną dla Róży na wykup i lecznie Czukity. Mam tylko nadzieję że ją zdołamy uratować i nie podzieli losu Róży. 

Ocal jej życie!

Kochani, proszę o pomoc w zbiórce mającej na celu uratowanie życia 20-letniej klaczy Czukity, wspaniałego konia sportowego, który obecnie zmierza do rzeźni. Taką dostała zapłatę za swoje oddanie.

Czukita to wyjątkowa klacz Dunska, która przez większość swojego życia służyła jako koń sportowy, biorąc udział w wielu zawodach. Niestety, jej długie lata intensywnych treningów spowodowały poważne kontuzje i problemy zdrowotne. Obecnie Czukita jest bardzo schorowana i cierpi z powodu trudności w poruszaniu się jest po miesniochwacie.

Chcielibyśmy zapewnić Czukicie szansę na godne życie, zapewniając jej odpowiednią opiekę weterynaryjną i rehabilitację. Chcemy uniknąć tragicznego losu który ja czeka trafiając do rzeźni i dać jej drugą szansę na spokojne i szczęśliwe życie.

Twoje wsparcie jest niezwykle cenne. Każdy datek, bez względu na jego wielkość, przyczyni się do ratowania Czukity. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wykup opiekę weterynaryjną, leczenie i rehabilitację Czukity. Podziel się tą zbiórką ze swoimi przyjaciółmi, rodziną.

Im więcej osób dowie się o Czukicie i naszej misji, tym większa szansa na uratowanie jej życia. Dziękujemy za Twoje serce pełne dobroci. Razem możemy zdziałać cud i uratować Czukitę od okrutnego losu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
4 zakończone zbiórki
do końca
Wsparło 1 156 osób
7 914 zł (72,73%)
Brakuje jeszcze 2 966 zł
Adopcje