Łatka prosi o wsparcie

Zbiórka zakończona
Wsparło 7 osób
420 zł (14%)

Rozpoczęcie: 15 Lipca 2022

Zakończenie: 31 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
31 Lipca 2022, 01:22
Łatka już po zabiegu

Nasza mała trikolorka jest już po zabiegu. Operacja przebiegła pomyślnie i mamy nadzieję, że Łatka będzie znów mogła biegać i skakać tak jak inne kociaki. Wprawdzie od zabiegu minęło kilka dni, ale już widać że koteczka pewniej stawia łapkę. Trzymamy za nią kciuki.

Pech nie opuszcza naszej gromadki. Mieliśmy nadzieję, że po niemal codziennych wizytach u weterynarza w czerwcu, lipiec będzie spokojniejszy. Spokojniejszy pod względem kocich nieszczęść jak i naszych wydatków. Już wiemy, że taki nie będzie. 

Łatka, nasza drobniutka trzyletnia podopieczna, zmaga się z ogromnym bólem. Ból jakiego doznaje spowodowany jest wypadającą rzepką w tylnej łapce. Dodatkowo istnieje podejrzenie zerwania więzadła tylnego w stawie kolanowym. W ostatnim czasie objawy nasiliły się i występują kilka razy dziennie. Wówczas kicia chowa się po kątach wyjąc z bólu, każdy ruch niesprawnej łapki jest dla niej ogromnym cierpieniem. Jedynym ratunkiem jest przeprowadzenie zabiegu stabilizacji stawu kolanowego.

Szacunkowy koszt operacji to 2500 - 3000 zł. W obecnej sytuacji ta kwota to dla nas olbrzymie wyzwanie, dlatego w imieniu Łatki oraz własnym prosimy o wsparcie w pokryciu kosztów zabiegu i późniejszej rehabilitacji.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
3 zakończone zbiórki
Wsparło 7 osób
420 zł (14%)