Ninka - koci dzieciak po wypadku samochodowym. Pomóż nam ją uratować!

6 dni do końca
Wsparło 26 osób
913 zł (50,72%)
Brakuje jeszcze 887 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Lipca 2020

Zakończenie: 1 Grudnia 2020

04 Sierpnia 2020, 12:44
Ninka sierpień 2020

Trochę wieści od Ninki. Mała jest pod dobrą opieką w domu tymczasowym i powoli zapomina o tym co ją spotkało.
Jest cudownym, pełnym uroku kociakiem - z fantazją :) i pełnym pomysłów na zabawę, a zarazem bardzo mądrym i mruczącym przy braniu na ręce. Miała kocinka dużo szczęścia, że spotkała na swojej drodze ludzi, którzy jej pomogli.
Była tak bardzo poszkodowana, że serce pękało.

Ale wszystko ładnie się goi.
Stabilizator z jednej nóżki i drut z drugiej został zdjęty, przepuklina która powodowała problemy z siusianiem została zoperowana i szwy już są zdjęte. Malutka przytyła i urosła.
Czekają ją wkrótce odrobaczenie i szczepienia, a później już-przy okazji sterylizacji naprawienie przepukliny pępkowej.

Kolejny kociak po wypadku samochodowym. Bardzo prosimy o pomoc dla Ninki! Ninka ma około 3 miesięcy i została znaleziona na drodze gdy ciągnęła za sobą tylne nóżki. Dobra dusza podniosła malucha z ziemi i zawiozła do weterynarza myśląc, że najlepszym rozwiązaniem będzie uśpienie małej. Kociak ciągnął nóżki i pupę po ziemi, nie mógł się podnieść, więc to było jedyne, co przyszło jej do głowy, aby skrócić cierpienia dzieciaka.

Jednak po badaniach okazało się, że jest nadzieja i że można dać Nince szansę na zdrowe i wspaniałe kocie dzieciństwo. Mała ma złamaną kość udową i trzaśniętą miednicę. Pan doktor założył już stabilizator, a reszta się wygoi. Ninka jest już po operacji i stawia pierwsze kroki, jednak już po operacji znowu trafiła do kliniki, ponieważ pojawiły się problemy z siusianiem.

Ninka po operacji:

Bardzo dużo cierpienia i bólu na takie małe kocie ciałko. Ile jeszcze ta bieda będzie musiała znieść, żeby w końcu było dobrze? Prosimy Was o wsparcie, pustki na koncie, a zabiegi Ninki są kosztowne. Jeśli ktoś mógłby dorzucić złotówkę, będziemy bardzo wdzięczni. Dziękujemy bardzo w imieniu koteczki!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
26 aktualnych zbiórek
82 zakończone zbiórki
6 dni do końca
Wsparło 26 osób
913 zł (50,72%)
Brakuje jeszcze 887 zł
Wesprzyj