Sreberka proszą o pomoc w opłaceniu rachunków za leczenie, które ocaliło im życie

Zbiórka zakończona
Wsparło 28 osób
1 065 zł (35,5%)

Rozpoczęcie: 9 Grudnia 2019

Zakończenie: 1 Września 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
04 Lutego 2020, 19:31
Sreberka

Merlin i Merida - pokonały panleukopenię, ale kiedy już wszyscy odetchnęli z ulgą... Scenariusz najgorszy z możliwych....pojawił się FIP.... i zabrał Morganę za Tęczowy Most.
Teraz Merlin i Merida walczą z chorobą. Są pod opieką Kociej Służby Zdrowia i dzięki olbrzymiej determinacji swoich opiekunek dostały jeszcze raz szansę na życie. Zostały utworzone osobne zbiórki przez opiekunki kociaków na zakup leków - bo koszty leczenia FIPa są ogromne....
Bardzo prosimy o wsparcie ich zbiórki leczenia panlekopenii!
Koszty leczenia niestety były wysokie. Pod naszą opieką nadal znajduje się około 80 kotów i psy.
W tym wiele wymagających leczenia.
Będziemy wzdzięczni za każdą złotówkę! Dziękujemy!

Merlin

Merida

Morgana przegrała walkę z FIPem :(

Nasze Sreberka proszą o pomoc w opłaceniu rachunków za leczenie, które ocaliło im życie! Maluchy zetknęły się z kocim tyfusem (panleukopenia) w klinice w trakcie badań i szczepień. Nikt wówczas nie wiedział, że do tego doszło. Kiedy pojawiły się niepokojące objawy, trafiły do weterynarza, a potem na hospitalizację.

Dziewczyny spędziły tam 4 dni, chłopak - 8 dni. Leczenie i pobyt wygenerowały olbrzymie koszty, niezależnie od kosztów surowicy: sprowadzono i zużyto 18 ampułek, każda kosztuje w przeliczeniu 150 PLN.

Merida, Morgana i Merlin żyją! Udało im się zwyciężyć walkę z wirusem, który zbiera śmiertelne żniwo. W imieniu Fundacji Animalia oraz Kociej Służby Zdrowia proszą – pomóżcie nam zapłacić rachunki!

Sreberka zostały wyłapane dzięki wysiłkowi wielu osób (prywatnych, Kocia Służba Zdrowia oraz Fundacja Animalia) na początku listopada. Kociakom ciepły kąt i opiekę zapewniła Kocia Służba Zdrowia, a Fundacja – opiekę weterynaryjną i wsparcie w wyżywieniu.

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce! Dziękujemy!

Merida 

Merlin

Morgana

FAKTURY ZA LECZENIE:

Pomogli

Ładuję...

Organizator
25 aktualnych zbiórek
80 zakończonych zbiórek
Wsparło 28 osób
1 065 zł (35,5%)