Koci Gang zbiera daniny na rzecz kociej rodziny!

kocigang
organizator skarbonki

Tu Koci Gang.

Jako, że pomocy zwykłym, szarym kocim obywatelom nigdy za wiele, po poprzedniej, bardzo udanej zbiórce, którą udało się nam zakończyć błyskawicznie w ciągu trzech dni organizujemy kolejną akcję, tym razem pod hasłem: "Koci Gang zbiera daniny na rzecz kociej rodziny!"

Cała kwota zostanie przeznaczona na działalność fundacji Koci Pazur, o której więcej możecie poczytać tutaj. Nie będziemy rozwodzić się nad szczczegółami, bo chyba wszystko jest jasne.

Drodzy fanatycy Kociego Gangu, apelujemy o wpłaty!



Z poważaniem, Koci Gang (grupa zrzeszająca fanów na Facebooku: http://www.facebook.com/groups/kocigang)

Kot Piekarz (http://kotpiekarz.pl)
Kot Student (http://kotstudent.pl)
Kot Hejter (http://kothejter.pl)
Kot DJ (http://kotdj.pl)
Kot Pianista (http://kotpianista.pl)
Kot Smutas (http://kotsmutas.pl)
Kot Łasuch (http://kotlasuch.pl)
Kot Imprezowicz (http://kotimprezowicz.pl)
Kot Arystokrata (http://kotarystokrata.pl)
Kot Kandydat (http://kotkandydat.pl)
Kot Malarz (http://kotmalarz.pl)

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

1,80 zł

magda949

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Kot Student

Pozdrawiam cały Koci Gang :)
5 zł

Anonimowy Pomagacz

HARLEM SHAKE !!! ;P genialne
10 zł

Kamila G

:) najchętniej przygarnęła bym wszystkie :) ale niestety się nie da.. :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
24%
2 416,60 zł Wsparło 177 osób CEL: 10 000 ZŁ