Stowarzyszenie Kocia Przystań

Stowarzyszenie Kocia Przystań
1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
25 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Adrian Król

E-mail kociaprzystan@gmail.com

Telefon 793406726

Lokalizacja Dąbrowa Górnicza, śląskie

Kocia Przystań jest stowarzyszeniem na rzecz pomocy bezdomnym kotom, działającym dzięki ciężkiej pracy ludzi dobrej woli. Zajmujemy się odławianiem porzuconych, osieroconych i chorych kotów, badamy je, leczymy, szczepimy i szukamy dla nich odpowiedzialnych i kochających domów. Zwierzęta chore, młode lub takie, które po miesiącach lub latach spędzonych w ciepłych domach zostają wyrzucone na ulicę, nie są w stanie same sobie poradzić, są narażone na wypadki, choroby i agresję ze strony innych stworzeń. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy Kocią Przystań, w której na każdego czeka ciepłe posłanie, pełna miska, czysta kuweta i mnóstwo miłości ze strony wolontariuszy. Nasi podopieczni przebywają w domach tymczasowych lub w lokalu, który wynajmujemy dzięki funduszom pozyskanym od osób o dobrym sercu. Wpłaty na nasze konto w znacznej większości przeznaczane są na opłaty związane z wynajmem lokalu oraz wizyty u weterynarza, ponieważ przyjmujemy również datki rzeczowe w postaci karmy, kocy, zabawek, kuwet, żwirku i środków czystości.

Na ten moment mamy dwa pomieszczenia – w jednym przebywają koty zdrowe, gotowe do adopcji, a w drugim koty chore lub w trakcie rehabilitacji. Oba pokoje zostały wyremontowane i umeblowane przez wolontariuszy tak, aby stworzyć istny koci raj – rezydenci mają tam mnóstwo kocich zabawek, drapaki, półki, duże okna, przez które mogą patrzeć na świat oraz boksy, w których koty chore są trzymane w czasie leczenia.
Naszą działalność można śledzić na blogu lub na naszym fanpage na facebooku. Regularnie wrzucamy zdjęcia naszych podopiecznych, informujemy o akcjach charytatywnych, nagłych potrzebach i sukcesach.
Zachęcamy do pomocy nie tylko materialnej – każdy może zostać wolontariuszem, wziąć udział w akcji charytatywnej lub pomóc w transporcie kotów.

 

Wsparli

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Od Kitki
25 zł

Anonimowa Pomagaczka

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
25 zł miesięcznie