1 zł ma moc ratowania bezdomniaków - POMOŻESZ?

Skarbonka konkursowa

Anna Kolat- Stajuda
organizator skarbonki

To kolejna edycja akcji ratujemyzwierzaki.pl podczas której można wygrać dotację w wysokości 100 000 zł na ratowanie bezdomnych zwierząt. Dlatego musimy wziąć udział w akcji i powalczyć dla bezdomniaków.

Anonimowa Pomagaczka

Działamy nieprzerwanie od 2017 z roku na rok zwieszamy ilość podopiecznych, działając praktycznie na całym terenie zachodniopomorskiego. Od 50 do 160 kotów w jednym czasie mamy pod opieką w naszych domach TYMCZASOWYCH.  Od tygodniowych maluchów na butelce po staruszki. Ponad 200 kotów wolno żyjących, które wspieramy leczeniem, kastracjami oraz jedzeniem.

Tylko w latach 2020- 2022 przeprowadziliśmy łącznie ponad 1000 adopcji i pomogliśmy setkom kotów. Nasi wolontariusze docierają w miejsca zapomniane, gdzie nikt nie zajmuje się kotami.

Anonimowa Pomagaczka

Z miesiąca na miesiąc jest nam coraz ciężej opłacać rachunki za leczenie i utrzymanie oraz kastracje. Drastyczny wzrost cen za usługi wet, leki, jedzenie i żwirek czy podkłady oraz dezynfekcje uderzył w Nas bardzo. Nie jesteśmy w żaden sposób finansowani przez żadne instytucje państwowe ani prywatne.  

Anonimowa Pomagaczka

Jesteśmy organizacją non- profit, nie otrzymujemy dotacji z urzędów, a Naszym jedynym źródłem dochodów są darowizny przekazywane przez osoby prywatne oraz zbiórki.

Bardzo potrzebujemy tej dotacji, aby móc dalej działać i pomagać.

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

niestety mogę wspomóc tylko złotówką, ale mam nadzieję, że wam się uda! grosz do grosza :)
2 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 719
Wpłat
Zebrano: 54 038 zł
Wesprzyj