Zabezpieczenie kociarni fundacyjnej

6 dni do końca
Wsparło 12 osób
325 zł (54,16%)
Brakuje jeszcze 275 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 3 Grudnia 2022

Zakończenie: 3 Kwietnia 2023

Godzina: 01:01

W końcu po tylu latach funkcjonowania kociarni mamy to! Mamy piękne bezpieczne wejście. Zawsze odkładaliśmy to w czasie, bo były i są inne ważniejsze wydatki.  

Najwięcej zawsze kosztuje nas diagnostyka, leczenie, wszelkie zabiegi oraz operacje i utrzymanie całej ekipy.  Tyle, że mimo braku kasy nie mogliśmy już dłużej czekać.... 

Oto on - Fred. Uciekinier. Wymknął się z kociarni.

Mimo że wejście do tych pomieszczeń  było niezbyt przyjazne zawsze obawialiśmy się bardzo kosztów i nie mogliśmy znaleźć wykonawcy, który by zaproponował coś sensownego. Udawało nam się działać bez wypadków, choć wchodzenie i wychodzenie z kociarni było raczej dla nas stresujące, ale Fred i jego bieg po wolność był przysłowiową ostatnią kroplą i uznaliśmy, że nie ma co czekać.  

Historia Freda zakończyła się odnalezieniem kota po kilku tygodniach poszukiwań, ale jej koniec mógł być zupełnie inny. Nawet nie chcemy o tym myśleć. 

Teraz wejście wygląda tak. Zmniejszyło nam to powierzchnię kociarni, ale nie ma szans, żeby któreś z futer teraz uciekło. 

I mają półeczkę do witania. Jesteśmy wszyscy ogromnie szczęśliwi, że w końcu tak to jest zrobione. Ogromne podziękowania za profesjonalną, solidną i fantastyczną robotę dla Wood for us! 

Dzięki Wam już nie postarzejemy się o 10 lat w ciągu tygodnia, a nasze kociarnianę koty będą bezpieczne! I bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki na to zabezpieczenie. Koszt to 627,30 zł zdajemy sobie sprawę, że naprawdę jest to cena preferencyjna, że tak to ujmiemy i za to też pięknie dziękujemy. 

Ci, co nas znają, wiedzą że wszystkie środki finansowe wspierają nasze sierotki. Na przykład od lat używamy starych banerów i rollapów z pierwszym logo na wszelkich wydarzeniach, pewnie i stare ulotki mogą się gdzieś pojawić też... ku rozpaczy każdej szanującej się osoby z branży marketingowej i identyfikacji marki. Szanujemy każdą złotówkę, ale tu po prostu nie mogliśmy zwlekać dłużej.  Już i tak za długo to robiliśmy.  

Bardzo dziękujemy za każdą grosz na to piękne zabezpieczenie. Z półeczką do powitań.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
173 zakończone zbiórki
6 dni do końca
Wsparło 12 osób
325 zł (54,16%)
Brakuje jeszcze 275 zł
Adopcje