Kocie dziecko w ciężkim stanie! Walczymy o zdrowie i życie!

Wsparło 97 osób
2 658 zł (265,8%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Października 2019

Zakończenie: 24 Października 2019

5 tygodni - zaledwie tyle liczy sobie Klementynka. 5 tygodni, a już walczy o życie i zdrowie. Wyrzucona została w lesie. Dzięki przypadkowym osobom - grzybiarzom została uratowana. Gmina odmówiła pomocy twierdząc, iż to zwierzę wolnobytujące i... sobie poradzi.

Kociak jest w bardzo ciężkim stanie - ma zaawansowany katar.

Jej oczka oblepione są ropą, a uszy zakażone świerzbowcem w takim stopniu, że jest głucha - ma praktycznie zapchane całe kanały słuchowe. Wydaje się, że kotka nie tylko nie widzi, ale i nie jest w stanie słyszeć.

Potrzebujemy Państwa wsparcie ratunek dla życia, które już prawie zgasło. Zwierzę natychmiast trafiło do lekarza weterynarii. Wstępnie oczyszczono jej oczka z ropy i podjęto próby nakarmienia dzieciaka. "Klementynka", bo takie imię jej nadaliśmy, nie potrafiła trafić do miseczki z jedzeniem.

Wszystko wskazuje na to, że nic nie widzi... Karmiona więc była w małych porcjach ze strzykawki. W uszach Klementynki stwierdzono potworne zakażenie świerzbowcem usznym. Nigdy nie widzieliśmy tak zaawansowanego stanu tej choroby. Kanały słuchowe były wręcz zatkane wydzieliną.

Nie ma możliwości, by była w stanie cokolwiek słyszeć. Oczyszczono jej uszka i otrzymała odpowiednią maść z antybiotykiem. Rozpoczęto kurację antybiotykiem, dodatkowo Klementynka otrzymuje kilka rodzajów kropli.

Przed nami walka o zdrowie dzieciaka. Codziennie ratujemy zwierzęta w ciężkim stanie. Koszty ich leczenia nas przerastają. Nie mamy tak naprawdę finansów, by pokryć kolejne leczenie. Dlatego prosimy Państwa o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
40 zakończonych zbiórek
Wsparło 97 osób
2 658 zł (265,8%)
Wesprzyj