Fundacja dla kociąt osieroconych CaliMali

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Karolina Bartosik

E-mail fundacja.calimali@gmail.com

Telefon 509689353

Lokalizacja Sosnowiec, śląskie

Nasza fundacja jest malutka jak kocięta, którym jest dedykowana. Działamy od lipca 2021 roku i w tym czasie uratowaliśmy ponad 50 kociąt w zagrożeniu życia. Porzucone, zagrożone śmiercią głodową lub uśmierceniem.

Zapewniamy im profesjonalną pomoc w domach tymczasowych, dbając o ich zdrowie (w zarządzie fundacji jest lekarz weterynarii, a w ramach tymczasowych mam wielu techników weterynarii), zdrową karmę, profilaktykę oraz szukamy kochających i odpowiedzialnych domów stałych, w odpowiednim wieku. Każdy nasz maluch jest odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany w momencie adopcji. W odpowiednim wieku robimy też testy FIV/FeLV i kastracje.

Jakość pomocy, jaką otrzymują maluchy, jest dla nas bardzo ważna. Nie chcemy być jednak tylko przytuliskiem. Chcemy działać przyczynowo. Kastrujemy też koty wolnożyjce i chipujemy zwierzęta bezdomne, by aktywnie zmniejszać bezdomność zwierząt i ilość potrzebujących zwierząt. Pracujemy na rzecz dobrych standardów w gminach i promujemy humanitarne metody ograniczania bezdomności oraz zasady właściwej opieki nad zwierzętami. 

Pomóż nam zmieniać świat na lepszy.

Pomogli

Ładuję...