Kocie marzenia o domowej atmosferze - Fundacja Kocia Dolina

Zbiórka zakończona
Wsparło 21 osób
691,93 zł (23,06%)

Rozpoczęcie: 16 Marca 2015

Zakończenie: 12 Kwietnia 2015

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zbliża się wiosna, najpiękniejsza i najbardziej soczysta pora roku, a w kocim Przytulisku szaro-buro. Brudne, odrapane i zasikane ściany, cieknący sufit, stary drapak i wiekowe legowiska. Na podłodze stare, zużyte linoleum.

Przecież nasze kocie sierotki zasługują na więcej! Los nie był dla nich łaskawy, pozwólmy im cieszyć się miłym, zdrowym, czystym i przytulnym miejscem, w którym przyszło im żyć. Niech czas oczekiwania na adopcję będzie dla nich choćby namiastką domu, z domową atmosferą i estetyką.

Marzymy o kapitalnym remoncie, o załataniu dziur, odświeżeniu ścian, nowej wykładzinie, wygodnym  drapaku i nowych legowiskach. Przy okazji remontu chcemy przygotować miejsce na izolatkę. Wzięłyśmy więc kalkulatory w ręce i po analizach, rozmowach i konsultacjach wyszło nam , że 3.000,00 powinno wystarczyć na to, by podwyższyć standard kociego apartamentu ;)


Wierzymy, że razem z nami zadbacie o koci zakątek. To może się udać tylko wtedy, gdy zadziałamy razem: my oferujemy swój czas i pracę, a Was prosimy o wsparcie finansowe. Koty, uratowane od bezdomności, będą Wam ogromnie wdzięczne :)

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
4 zakończone zbiórki
Wsparło 21 osób
691,93 zł (23,06%)