Schody dla Azylu Koci Świat

Milena Cat
organizator skarbonki

Schody dla Fundacji Azylu Koci Świat

Każdy, kto chociaż raz był w Azylu wie, że to miejsce magiczne. Miejsce, w którym dom znajdują koty często bez szans na adopcję. Ale też takie, dla których to tylko poczekalnia, przed lepszym życiem i znalezieniem domu. Azyl, to dwupiętrowy budynek, gdzie na pierwszym piętrze znajduję się izolatki oraz pokoje dla kotów będących pod szczególną opieką. I nie było by w tym nic dziwnego, że na piętro prowadzą schody. Tylko jest jedno ale ... Schodów brak. Jest za to stara drabina, która już nie raz była przyczyną niebezpiecznych sytuacji dla pracowników i wolontariuszy Azylu. Sprawia również problemy w momencie transportu kota na piętro.

Dlatego tym razem zależy mi, jako wolontariuszowi Fundacji na uzbieraniu kwoty na schody, gdyż w jednym z marketów budowlanych pojawiła się promocja na takie, które idealnie pasują na przygotowany lata temu podczas rozbudowy otwór.

Może to nie zbiórka bezpośrednio na konkretne kocie istnienie, ale to zbiórka na cel, który wielu kocim istnieniom pośrednio pomoże, gdyż działacze Azylu z połamanymi nogami wiele zdziałać nie dadzą rady ;)

Dlatego liczę na Wasze wsparcie i zrozumienie tej może niecodziennej prośby.

A dokładnie na takie piękne schody zbieramy: 

ZDJĘCIE

Wsparli

118 zł

Anonimowy Pomagacz

Pozdrowienia od Ryśki i Zondy
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Od Zaś Pirat i Klątwa Białej Perły
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Miluś też wspiera
100 zł

Magda Olszewska

dla dobrych ludzi i zwierzaków <3
22 zł

Anonimowy Pomagacz

Piruś opróżnia skarbonkę
32,12 zł

Anonimowa Pomagaczka

Paćkowo się dorzuca :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
100%
1 328 zł Wsparły 33 osoby CEL: 1 328 ZŁ