Żabol i inne kocięta w potrzebie

Aleksandra Kraszewska
organizator skarbonki

Hej, wiele osób może mnie kojarzyć jako Crashie, jestem wolontariuszem w Stowarzyszeniu DogRescue i wiem jak dużo kociaków potrzebuje pomocy, aktualnie na domu tymczasowym jest u mnie Żabol. Jechałam odebrać kotkę, małą żabkę, ale na miejscu okazało się że ta mała żabka jest najbardziej przytulaśnym chłopakiem pod słońcem. Niestety później wyszło, że podobno wyleczony koci katar jest bardziej zaleczony, a dookoła brzucha, który Żabol bardzo stara się zapełnić są same skóra i kości. Jakby tego było mało w zestawie jeszcze pchły i tona mruczenia, gdy tylko ktoś na niego zwrócu uwagę, więc ciężko się od niego uwolnić. 

Aleksandra Kraszewska

Jednak teraz kiedy jest już zabezpieczony i pod odpowiednią kontrolą, trzymam kciuki żeby tej małej kotusi się udało. Jego krótki pobyt w lecznicy oraz leki które dla niego dostałam pokrywa Stowarzyszenie DogRescue, które potrzebuje pomocy dobrych ludzi, bo nie tylko Żabol jest aktualnie pod naszą opieką, a cel zbiórki to cegielka która pomoże nam pomagać. 

Aleksandra Kraszewska

Tutaj jedne z wielu kociąt, które również potrzebują, lekarstw, bo poza kocim katarem, nie mają nic innego. Dlatego ta zbiórka nie jest tylko na potrzeby Żabolka, ale dla wszytkich kociaków, które znajdują się pod naszą opięką -  na faktury i kolejne lekarstwa, których ciągle potrzeba.

Aleksandra Kraszewska

Jeśli nie jesteś w stanie dołożyć grosika, proszę udostępnij, może ktoś kto ma taką możliwość, dzięki temu zobaczy tą zbiórkę i pomoże nam pomagać. 

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony na fb Przygarnij Kociaka, jeśli jesteś zainteresowany adopcją któregoś z kociaków prosimy o kontakt przez fanpage.

EDIT: Żabolek znalazł kochający domek. Zbiórka zostanie w ktrótkim czasie zakończona bo pilnie potrzeba pieniedzy na spłatę faktur :(

Wsparli

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
70%
2 119 zł Wsparło 55 osób CEL: 3 000 ZŁ