Pomóż uratować skrajnie wycieńczoną Kreskę!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 12 cel. Jest nim pomoc dla kotki Kreski!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Kreska – kocia bieda, mająca 7-8 miesięcy i ważąca 1,3 kg. Kotka została wydarta ze szponów śmierci, zabrana z fatalnych warunków. Kiedy się na nią patrzy, nie widzi się kota – widać skórę i przebijające przez nią kości.

Kreska pod opiekę Fundacji trafiła na początku czerwca bieżącego roku. Od razu zabrana została do lecznicy na badania. Obrazowo – nędza i rozpacz, osłuchowo nie było najgorzej. Poza tym oczywiście anemia i skrajne wyczerpanie organizmu. Jelita rozregulowane, futerko całe w odchodach.


 

Kicia trafiła do domu tymczasowego na obserwację. Wdrożono środki odpornościowe i odpowiednią dietę, która pomoże jej wrócić do sił, a nie spowoduje sensacji jelitowych. Jednak malutka nie chce jeść. Jest bardzo słaba, wycieńczona. Musi być karmiona strzykawką. Czeka ją bardzo długie leczenie – być może hospitalizacja w szpitalu, szczepienia i sterylizacja. Kotka patrzy na opiekunów wielkimi oczami. Trudno się nawet domyślić, co chciałaby nam powiedzieć...


Kochani, bardzo prosimy o pomoc dla koteczki. Sami nie damy rady tego udźwignąć, tym bardziej, że oprócz Kreski, pod naszą opiekę trafią jeszcze inne koty z tego samego miejsca – tak samo lub bardziej zabiedzone i chore. Mamy nadzieję, że przyszłość Kreski z każdym kolejnym dniem będzie rysować się w bardziej świetlanych kolorach. Że wyzdrowieje i znajdzie kochający dom. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 900zł

Wsparli

31 zł

cemar2

Kreska, wracaj do zdrowia!
150 zł

Iwona

Trzymaj się kochanie!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

szczęśliwego nowego życia, Kapitanie Mruczku
20 zł

kochająca zwierzaczki

brak mi słów...jak tak można!!! Trzymaj się Kreseczko...
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
902,41 zł Wsparło 36 osób CEL: 900 ZŁ