Pomóż uratować skrajnie wycieńczoną Kreskę!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 12 cel. Jest nim pomoc dla kotki Kreski!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Kreska – kocia bieda, mająca 7-8 miesięcy i ważąca 1,3 kg. Kotka została wydarta ze szponów śmierci, zabrana z fatalnych warunków. Kiedy się na nią patrzy, nie widzi się kota – widać skórę i przebijające przez nią kości.

Kreska pod opiekę Fundacji trafiła na początku czerwca bieżącego roku. Od razu zabrana została do lecznicy na badania. Obrazowo – nędza i rozpacz, osłuchowo nie było najgorzej. Poza tym oczywiście anemia i skrajne wyczerpanie organizmu. Jelita rozregulowane, futerko całe w odchodach.


 

Kicia trafiła do domu tymczasowego na obserwację. Wdrożono środki odpornościowe i odpowiednią dietę, która pomoże jej wrócić do sił, a nie spowoduje sensacji jelitowych. Jednak malutka nie chce jeść. Jest bardzo słaba, wycieńczona. Musi być karmiona strzykawką. Czeka ją bardzo długie leczenie – być może hospitalizacja w szpitalu, szczepienia i sterylizacja. Kotka patrzy na opiekunów wielkimi oczami. Trudno się nawet domyślić, co chciałaby nam powiedzieć...


Kochani, bardzo prosimy o pomoc dla koteczki. Sami nie damy rady tego udźwignąć, tym bardziej, że oprócz Kreski, pod naszą opiekę trafią jeszcze inne koty z tego samego miejsca – tak samo lub bardziej zabiedzone i chore. Mamy nadzieję, że przyszłość Kreski z każdym kolejnym dniem będzie rysować się w bardziej świetlanych kolorach. Że wyzdrowieje i znajdzie kochający dom. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 900zł

Wsparli

40 zł

Anonimowa Pomagaczka

3,61 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Michal

5 zł

Nb

30 zł

Bartek

Niestety ostatnio odeszła od nas nasza Pusia, a zaczynało się podobnie jak u Kreski. Mam nadzieje, że uda jej się wytrwać i wyzdrowieć

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
902,41 zł Wsparło 36 osób CEL: 900 ZŁ