Pomóż uratowanemu Przecinkowi w walce z zapaleniem płuc!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 13 cel. Jest nim pomoc dla kotka Przecinka!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Przecinek to młodziutki, około 8-miesięczny kocurek o niebywałej urodzie. Pod opiekę Fundacji, trafił z trudnych warunków, w których przebywało 40  kotów. Wśród nich był właśnie on.  Wychudzony i przerażony Przecinek.

Kocurek  trafił  do  lecznicy, gdzie okazało się, że przechodzi zapalenie płuc. Dodatkowo wykryto świerzb w uszach; miał również twardy, nabrzmiały brzuszek. Na domiar złego był bardzo  brudny i  zaniedbany; jego futerko w niczym nie przypominało pięknego i lśniącego kociego stroju. Przecinek aktualnie jest w trakcie leczenia oraz obserwacji. 

Przecinek dał się poznać jako niezwykły kocurek o cudownych charakterze.  Już  w lecznicy, podczas badań, był ogromnie cierpliwy i przekochany. Zdawało się, że pozwalał robić ze sobą wszystko, w zamian oczekując jedynie odrobiny czułości. W domu tymczasowym, w którym kocurek przebywa, potwierdził swój niezwykle proludzki  charakter. Przecinek  uwielbia kontak z człowiekiem, bardzo  szybko wchodzi z nim w relację. Uwielbia pieszczoty i zabawy. To ciepły, ogromnie przyjacielski kocurek, który na ten moment marzy o tym, aby odzyskać pełnię sił.


Przecinek bardzo prosi o pomoc. Potrzebujemy środków na leczenie kocurka, na zakup lepszej karmy, a docelowo na szczepienie oraz kastrację. Przed nim niestety długotrwały proces leczenia, hospitalizacja. Dodatkowo potrzebujemy zakupić dla kocurka środki odpornościowe. Pomóżmy Przecinkowi, który liczy nasze wsparcie!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

3,10 zł

D

20 zł

Jola

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla zdrowia i szczęścia kociaka
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Dla Przecinka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Wsparło 47 osób
1 005,75 zł (100%)