Funio – tykająca bomba...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 20 cel. Jest nim pomoc dla kociaka Funia!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Prawie dwa miesiące temu pod opiekę naszej Fundacji trafił Funio. Kocurek ma około 12 lat, jest wykastrowany i pochodzi z domu pewnego małżeństwa, które w ciągu kilkunastu lat przygarnęło 35 kotów. Niestety, nagła choroba Pana spowodowała utrudnienia w opiece nad tak liczną gromadą futrzaków.


 

Pani szukała pomocy. Skontaktowała się z naszą Fundacją i tak Funio, jako najbardziej chory ze wszystkich kotów, trafił do naszej Mruczarni. Pozostałe koty również są pod naszą opieką, ale przebywają dalej w domu swojej opiekunki.

Niedawno kocurek dostał strasznych duszności, "pompował" przeponą, miał wzrok umierającego zwierzęcia. Pani Doktor dwoiła się, aby mu pomóc. Wpakowała w niego całą serię leków, siedziała długo po godzinach pracy, czuwając przy Funiu. Kocur na szczęście przeżył noc. 

Pojechaliśmy z nim na badanie RTG. Okazało się, że problemy z chodzeniem spowodowane są zwyrodnieniami kręgosłupa, a dalsza konsultacja neurologiczna wykazała mikrozakrzepy, które także utrudniają Funiowi poruszanie się. Neurolog zwrócił również uwagę na powiększony obraz serca i skierował nas do kardiologa.

Kardiolog wykonał kocurkowi echo serca i usg jamy brzusznej. Ponadto zmierzył mu ciśnienie, które okazało się być bardzo wysokie - ponad 280, gdzie około 200 u kotów to już bardzo dużo. Funio ewidentnie jest kotem kardiologicznym i dodatkowo cierpi na anemię. Obecnie podajemy mu leki na serce, zakrzepicę, anemię, obniżenie ciśnienia i przeciwbólowe.


Prosimy, pomóżcie Funiowi normalnie żyć i cieszyć się kocim życiem!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1300zł

Wsparli

25 zł

Ju

Coś na Kicie długo idzie na zbieranie
50 zł

elleko

Funio - obyś jeszcze zaznał dobrego życia
100 zł

Robert

50 zł

Iwona

Kochaniutki trzymaj się!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
1 347,30 zł Wsparło 59 osób CEL: 1 300 ZŁ