Neptun – niepełnosprawny kot bez łapki i z us...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 22 cel. Jest nim pomoc dla kociaka Neptuna!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Neptunek już kiedyś potrzebował pomocy - wtedy, gdy znalazł się pod naszą opieką. Kocurek trafił do nas z gnijącą łapką, która niestety musiała zostać amputowana… Amputowany musiał być także ogonek. Dzięki tym operacjom, kotek przeżył. Okazało się, że ktoś do niego strzelał i część śrutu utknęła w kręgosłupie i uciska rdzeń.

Operacja byłaby zbyt ryzykowna i Neptun mógłby w efekcie zostać sparaliżowany. Natomiast przez to, że jest ucisk na rdzeń, kociak nie trzyma moczu i kału, na co dzień chodzi w specjalnych pieluszkach. Radzi sobie bardzo dobrze, mieszka w domu tymczasowym z innymi kotami. W lecie i ciepłe dni ma do dyspozycji wolierę wybudowaną specjalnie dla kotów. Chłopak jest przyjacielski i kochany. Opiekunka musi go przemywać w specjalnych środkach antybakteryjnych i zmieniać pieluszki.

Do tej pory jakoś to było, ale niedawno Neptunek zachorował na zapalenie pęcherza. Zostało wyleczone, ale znów wróciło. Musimy zrobić badanie moczu ogólne i badanie bakteriologiczne moczu – posiew moczu (powie nam to, na jakim tle może być owe zapalenie – stresowym, bakteryjnym czy innym). Neptun musi przyjmować leki, pastę wyrównującą PH oraz jeść specjalną karmę Urinary RC (mokrą – w niej ma podawane leki). Wszystko to generuje bardzo wysokie koszty.

Z doświadczenia wiemy, że niestety zapalenie pęcherza lubi nawracać. Bardzo prosimy o wsparcie dla Neptunka. Ten kocurek znów potrzebuje Waszej pomocy. Za wszystkie darowizny będziemy ogromnie wdzięczni!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

5 zł

:)

5 zł

Anonimowy Pomagacz

27,35 zł

Wolf

Życzę zdrówka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
110%
1 101,85 zł Wsparły 34 osoby CEL: 1 000 ZŁ