Basia w potrzebie! Zapalenie trzustki i wątro...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 23 cel. Jest nim pomoc dla młodziutkiej kotki Basi!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Kochani, leczenie zaawansowanego kociego kataru u Basi, Hani i Zuzi trwa już ponad miesiąc. Kiedy na ostatniej prostej leczenia powoli zaczynałam rozglądać się za dobrymi domami dla dziewczynek, one rozchorowały się ponownie.

Hania i Zuzia wyzdrowiały, ale Basia jest w bardzo ciężkim stanie. Walczy o życie. Biegunka z krwią, wymioty, apatia i... Ogromny ból. Maleńka gaśnie w oczach. Jest coraz słabsza. Wczorajsze USG jamy brzusznej wykazało zapalenie trzustki i wątroby! Została pobrana krew do kolejnych badań laboratoryjnych. Basieńka jest na silnych lekach, dostaje kroplówki, ogrzewam ją termoforem. Rokowania są ostrożne, ale weterynarze, którzy walczą o jej życie wierzą, że wciąż jest dla niej szansa. Walczymy!

W tej chwili pod swoją opieką mam 5 kociąt w domu tymczasowym oraz 25 kotów wolno żyjących, dla których co miesiąc muszę zakupić ok. 60 kg suchej karmy - muszę liczyć się z każdą złotówką.

W walce o życie Basi potrzebuję Waszej pomocy. Bez Was nie dam rady tego udźwignąć. Basia pilnie potrzebuje specjalistycznej karmy weterynaryjnej, dobrej jakości suchej i mokrej karmy oraz lizyny. Liczy się dosłownie każda złotówka. Pomóżcie, proszę!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1200zł

Wsparli

X zł

K

K
211,5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Kamaczo

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
101%
1 218,35 zł Wsparło 35 osób CEL: 1 200 ZŁ