Kitka – wtula się w człowieka i czeka na ratunek

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 25 cel. Jest nim pomoc dla Kitki!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Kitka jest podopieczną Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego (Fundacja Viva!). Kiedyś miała „dom”. Powiedzmy... Przygarnięto ją z ulicy, karmiono, ale nigdy nie leczono i specjalnie o nią nie dbano. Kiedy opiekunowie zaplanowali przeprowadzkę, Kitka miała zostać na ulicy. Bez dachu nad głową, bez opieki, w miejscu, gdzie rok temu postrzelono kilka kotów.

Wolontariuszka bez wahania zabrała kicię do lecznicy. Kitka to drobna, subtelna i delikatna kicia. Uwielbia przytulać się do człowieka i leżeć na rękach. Wystarczy pochylić się nad klatką i już sama wspina się człowiekowi na ramię, układa się wygodnie i mruczy. Wtula się w kark, albo zwija w kłębuszek i zasypia. Jest tak przylepna i miła, że nie sposób odmówić jej miziania. Na widok człowieka pręży grzbiet, przytupuje i zagląda w oczy – cały czas mogłaby być głaskana!

Jest pod opieką PKDT od kilku tygodni, jednak niedawno bardzo schudła, zmarniała, stała się osowiała. Nadal się cieszyła na widok człowieka, ale widać było, że brakuje jej energii. Na rękach układała się w jednej pozycji. Brakowało jej sił na więcej. Natychmiast zrobiono badanie krwi. Parametry wątrobowe są niedobre – stąd złe samopoczucie Kitki.

Zostało wdrożone leczenie. Niestety, kiedy jedne wyniki się poprawiają, inne się pogarszają. Wątroba nie pracuje prawidłowo. Konieczna jest dalsza diagnostyka, a wolontariuszom brakuje na nią funduszy. Konieczne są kolejne badania – diagnostyka obrazowa i szeroki zakres badań krwi. Potrzebujemy również środków na szpitalik (już jest w nim 2 miesiące, a to jeszcze nie koniec) i karmę weterynaryjną. Kicia z apetytem je saszetki – w przypadku karmy weterynaryjnej to ogromny koszt.

Prosimy o wpłaty – choć najdrobniejsze. Ufna, kochana Kitka bardzo Was potrzebuje. Siedzi grzecznie i cichutko, wzięta na ręce wtula się jeszcze bardziej niż zwykle, choć wydawało się to już niemożliwe. Przytula się całą sobą, czeka na pomoc.

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1400zł

Wsparli

X zł

jmiko

Chętnie bym zaopiekowała się kotem lub dwoma, ale mam jednak już 69 lat i nie mogę liczyć na siebie. Niemniej wysyłam małe kwoty wspomagając różne kocie domy :)
376,1 zł

Robert

Dużo szczęścia i zdrowia w Nowym Roku dla Kitki!
30 zł

Anonimowy Pomagacz

:)
20 zł

Ula

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
1 452,35 zł Wsparło 37 osób CEL: 1 400 ZŁ