Zbieramy na operację ratującą oczko Bambiego

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 26 cel. Jest nim pomoc dla Bambiego!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Jechałyśmy akurat do jednej z łódzkich szkół. Wtedy otrzymałyśmy zdjęcie kotka, który potrzebuje pomocy. Ładny, szybko znajdzie dom - ucieszyła się wolontariuszka. Od tamtej pory minęło prawie pół roku i wolę nie pamiętać, ile mnie to cudo kocie kosztuje...

Babmi, typowy szaro-biały kot, wyrósł z małej puchatej kulki na całkiem przystojnego kocurka. Jest już po kastracji, wszelkich szczepieniach, przeszedł kilka zabiegów okulistycznych, łącznie z usuwaniem cysty, która wyrosła mu na oku. Od początku były z jego zdrowiem niezłe atrakcje. A to pojawiała się trzecia powieka, a to rzęsy wrastały się  w oko, na koniec tak szalał, że w mieszkaniu doznał urazu mechanicznego, w wyniku którego wyrosła ogromna cysta na oku.

Próbowałyśmy podjąć leczenie bez drastycznych środków. Wiadomo, narkoza nigdy nie jest obojętna dla organizmu, a on był znieczulany już kilka razy. Lekarka zapisała krople, nakazując systematyczność. Miałyśmy nadzieję, że uraz się cofnie. Minęło kilka tygodni, zero poprawy. Dziś juz wiemy, że kota trzeba operować, inaczej straci oko. 

Operacja będzie kosztowna - zabiegi związane z oczkami wymagają świetnych umiejętności i precyzji, nie każdy lekarz podejmie się wyzwania. Koszty rekonwalescencji w lecznicy dodatkowo generują koszty związane z pobytem.


Marzenie moje, takie z cyklu świątecznych: niechże to kocię idzie wreszcie do adopcji, znajdzie kochających ludzi, dom, w którym będzie rozpieszczanym jedynakiem, gdzie nie będzie miał okazji szaleć w kociej bandzie, gdzie będą na niego chuchali i dmuchali, mając w świadomości jego skłonność do ściągania na siebie kłopotliwych atrakcji. Święty Mikołaju, spraw proszę, by Bambi był zdrowy!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 800zł

Wsparli

20 zł

Krystyna

5 zł

n

5 zł

Gosia

Mam nadzieję że uda nam się dobrnąć do celu!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
60%
484,75 zł Wsparło 28 osób CEL: 800 ZŁ