Mira – kotka chora na białaczkę zbiera na leki i opiekę weterynaryjną!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 29 cel. Jest nim pomoc dla kotki Miry!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Mira - ta kotka mieszkała u 90-letniej kobiety, która po tym, jak trafiła do szpitala, nie mogła się nią dłużej zajmować... Niestety, w takich sytuacjach rodzina często odwraca się od potrzebującego kota i nie chce się nim zająć. Tak trafiła do nas Mira. Kotka bardzo przymilna, kochana, przyjazna i łagodna. Po zrobieniu jej testów na choroby zakaźne okazało się, że kicia choruje na białaczkę. Weterynarz poinformował nas o możliwości leczenia kotki interferonem, ale jesteśmy w tak słabej sytuacji finansowej, że nie stać nas na nic…

 

Chcielibyśmy pomóc kici i zrobić wszystko, aby żyła w komforcie, tym bardziej, że kotka nie cierpi, czuje się dobrze, uwielbia głaskanie, a apetyt jej dopisuje. Koteczka prawdopodobnie ma polipy w nosku, które też chcielibyśmy jeszcze zdiagnozować u jednego z naszych weterynarzy, bo prawdopodobnie utrudniają jej oddychanie. Mira potrzebuje też karmy i żwirku, są to podstawowe potrzeby każdego kota i wiadomo, że te fundamentalne potrzeby muszą być zaspokojone.


Mira szuka domu tymczasowego bez innych kotów lub domu stałego, gdzie będzie jedynaczką (ewentualnie domu, gdzie jest już kot z białaczką). Niestety wiemy, że o takie domy ciężko, bo domy tymczasowe najczęściej mają już po kilka kotów, a z kolei ludzie nie chcą adoptować chorych kotów. Prosimy Państwa o wsparcie w leczeniu i utrzymaniu koteczki Miry. Niedawno straciła dom, teraz traci zdrowie, pomóżmy jej.

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1300zł

Wsparli

5,70 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

brozenek

na zdrowie Mirka
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Przepraszam, że nie mogę wpłacić więcej
10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

kocia mama

Nie poddawaj się koteczko :)
2 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Wsparło 41 osób
1 316,98 zł (101%)