Ocalmy jedyne, cenne życie Dzikiej Kici!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 3 cel. Jest nim pomoc dla Kici!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

 

OPIS CELU:

Dzika Kicia nie ma przysłowiowych siedmiu żyć. Już raz wyrwała się ze szponów śmierci, ale jej życie cały czas jest zagrożone. Dzielna kotka walczy o przetrwanie.

Wygłodzona, obezwładniona, straszliwie osłabiona i niezdolna do ruchu kotka została pozostawiona na pewną śmierć. Nie wiadomo, w jaki sposób znalazła się na boisku szkolnym, jednak szczęśliwym zbiegiem okoliczności zauważyły ją bawiące się tam dzieci, dzięki którym trafiła do schroniska. Stan kotki wymagał błyskawicznej interwencji, a przytułek nie dysponował środkami, które mógłby przeznaczyć na diagnostykę czy leczenie.

Dzięki pomocy zaprzyjaźnionej ze schroniskiem osoby, pozostającą w krytycznym stanie Kicię natychmiast przewieziono do kliniki. Walczący o jej życie lekarze stwierdzili bradykardię, ogromne odwodnienie, silnie wyniszczenie organizmu, uniemożliwiające pobranie krwi. Badanie RTG wykazało zacienienie sugerujące zebrany płyn w jamie brzusznej. Przez kilka dni dzielna Kicia krążyła między życiem a śmiercią. Ostatecznie pozostała w świecie żywych. Nadal jest nieufna wobec ludzi, zdecydowanie jednak zależy jej na powrocie do zdrowia.

Obecne wyniki badań krwi Kici są niepokojące. Wykluczyły FIV (koci HIV), wykazały jednak niezwykle szybki spadek krwinek czerwonych, co wskazuje na stan zapalny. Parametry życiowe kotki są stale monitorowane – jej stan wkrótce się ustabilizuje, a wtedy niezbędne będzie natychmiastowe usunięcie przepukliny, która umiejscowiona jest po wewnętrznej stronie uda. Zebranie 800 zł jest konieczne, aby zoperować kotkę. Bez tego nie będzie mogła funkcjonować... Ocalmy jedyne, cenne życie Dzikiej Kici!

 

 

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 600zł

Wsparli

5 zł

Barbara

100 zł

eluchy

10 zł

mj

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
119%
718,05 zł Wsparły 32 osoby CEL: 600 ZŁ