Skrzywdzony Zuzio błaga o pomoc!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 34 cel. Jest nim pomoc dla malutkiej kotka Zuzia!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Zuzio jest kotem, który urodził się na ulicy. Przez pewien czas przychodził na balkon do Pani dokarmiającej. Potem znikł. Pojawił się wycieńczony i wygłodzony po paru miesiącach. Zdziczał przez ten czas. Nie wiadomo, co się stało, ale musiał przeżyć coś strasznego. Od tego czasu Zuzio przychodził na jedzenie, ale tylko gdy był chory lub osłabiony podchodził bliżej i wchodził przez balkon do domu karmicielki. Nie raz był pogryziony lub pobity. Nawet osoby, które mają własne koty domowe, gdy widziały Zuzia, to przeganiały go, bo bały się, że czymś zarazi ich podopiecznych.

Zuzio był pogardzany i przepędzany przez 3 lata. Teraz schudł i zaczął chorować na drogi oddechowe. Wolontariusze Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego Fundacji Viva! zabrali go do weterynarza. Okazało się, że Zuzio oprócz kociego kataru ma niewydolność nerek. Jakie szanse na życie ma kot uliczny z chorobą nerek?

 

Mimo wszystko podjęto leczenie. Gdyby Zuzio znalazł dom, mógłby w nim żyć bezpiecznie pomimo swojej choroby. Jego wyniki nie są złe, poziom parametrów nerkowych jest ustabilizowany. Musi tylko jeść specjalną karmę, przyjmować leki i od czasu do czasu mieć wykonane badanie krwi.

Teraz potrzeba środków, by leczyć Zuzia, by wygoić rany. Te fizyczne i psychiczne. Na razie Zuzio jest już bezpieczny, ale nie ma środków, by zakupić mu leki i opłacić pobyt w szpitaliku. Wolontariusze bardzo chcą mu pomóc. On prosi o tę pomoc! Ma tylko Was i wolontariuszy!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1200zł

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

12 zł

Rita

Dla maluszka
2 zł

Wirginia

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1 211,96 zł Wsparło 57 osób CEL: 1 200 ZŁ