Hestia, kruszynka pełna nieszczęścia

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 37 cel. Jest nim pomoc dla młodziutkiej kotki Hestii.

 


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Los kociego dziecka bywa okrutny. Większość, już przychodząc na świat, jest skazana na śmierć, nim zdąży zaznać odrobiny beztroskiego kociego życia. Umrze na koci katar, z głodu, żywcem zjedzona przez robaki, które zalęgna się w ranach, zabije je samochód i skona gdzieś w trawie, a obok będą przechodzić ludzie. Będą odwracać wzrok, a kocie dziecię w cierpieniu odejdzie za TM.

 

Czasem jednak się zdarzy ludzki odruch. Ktoś się zatrzyma i pochyli nad losem nieszczęsnej małej bezbronnej istotki. Będzie miała wtedy szczęście, nadejdzie ratunek. 

Tak było w przypadku Hestii. Ktoś się zatrzymał, zabrał i poprosił dla niej o pomoc. Trafiła pod skrzydła naszej fundacji, jak wiele takich kociąt. Mamy nadzieję, że i Hesti uda sie pomóc i będzie mogła zaznać beztroskiego kociego życia.

W tej chwili Hestia jest bardzo chora. Ma zaawansowany koci katar. Ropa leje się z tego maleńkiego noska ogromnymi ilościami. Oprócz tego to małe kociątko ma zdeformowane przednie łapki oraz problem z jednym oczkiem. Kiedy trafiła do nas, miała biegunkę i była bardzo zawszona.

 

Hestia spędziła kilka dni na intensywnej terapi w Klinice. Jej stan udało sie ustabilizować. Jednak nadal rokowania są ostrożne. Maleństwo jest na silnych antybiotykach, a wkrótce zostanie poddana konsultacji okulistycznej i ortopedycznej. W tej chwili przebywa w domu tymczasowym. Pomimo poważnego stanu, bawi się :)

 

Bardzo prosimy o wsparcie dla małej Hesti. Pod swoimi skrzydłami mamy wiele takich uratowanych kocich dzieci, a jest to możliwe tylko dzięki Waszej pomocy. Każdy grosz to inwestycja w życie bezbronnej istoty. 

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

2 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
102%
1 028,41 zł Wsparło 45 osób CEL: 1 000 ZŁ