Przewlekle chory kocurek Borowik prosi o pomoc!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 4 cel. Jest nim pomoc dla kociaka Borowika!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

 

OPIS CELU:

Borowiczek pod opiekę Fundacji trafił w pierwszej połowie ubiegłego roku. Był wtedy maleńkim, zaledwie czterotygodniowym kociątkiem. Nie umiał jeszcze sam jeść, początkowo karmiony był mlekiem z butelki. Stan jego zdrowia od samego początku był kiepski. Borowiczek niemal cały czas chorował. Były chwile, kiedy wydawało się, że już się nie podźwignie. Jednak ogromna wola życia za każdym razem sprawiała, że kociak wychodził z choroby.

 

Niestety, pomimo upływu czasu, kocurek nadal ma kłopoty ze zdrowiem. Każda chwila spadku odporności powoduje, że u Borowiczka następuje nawrót objawów kociego karatu. Wtedy pojawia się gęsta, zielona wydzielina z nosa, brak apetytu, gorączka. Żeby kocurek mógł swobodnie oddychać, konieczne są częste inhalacje, które rozrzedzają to, co zalega mu w nosku. Ciągle łzawiące oczka to także powikłanie po przebytym kocim katarze.

 

 

Ostatnio stan zdrowia naszego podopiecznego znowu się pogorszył. Kocurek przeszedł zapalenie płuc, które dodatkowo go osłabiło. Borowik cały czas jest pod kontrolą lekarza. Uodparniamy go i inhalujemy 2-3 razy dziennie. Bardzo prosimy o pomoc w leczeniu Borowika. Koszty są ogromne, ale warto w niego zainwestować, bo to wspaniały i bardzo mądry kociak. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się mu pomóc!

 

 

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 900zł

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

23,4 zł

4squer

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

m

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
907,20 zł Wsparło 36 osób CEL: 900 ZŁ