Wyjątkowa Laura walczy z rakiem... a miało by...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 46 cel. Jest nim pomoc dla kotki Laury


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę KociKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Laura jest kotką o przecudnej urodzie, ale niech was nie zmyli to niespotykane umaszczenie. Jej historia jest bardzo przykra..

Została podrzucona na działki ok. 30 km od Lublina, byla dokarmiana przez około 2 miesiące przez lokalną karmicielkę, lecz wraz z końcem ładnej pogody karmicielka rzadziej bywała na działce i zgłosiła się do nas o pomoc w adopcji kota.


Laura trafiła do domu tymczasowego, dwa dni później miała sterylizację i po okresie rekonwalescencji miała mieć wspaniały dom. Niestety w trakcie operacji wystąpiły komplikacje - w tym małym, pięknym ciałku lekarz znalazł guz na listwie mleczej. Został niezwłocznie usunięty, a po kilku dniach po drugiej stronie pojawił się spory obrzęk. USG nic nie wykazało, początkowo wszyscy myśleli, że to efekt uboczny sterylizacji (np, że lekarz złapał za kawałek skóry i zrobił się obrzęk).

Po miesiącu walki z usunięciem obrzęku, niestety z rany zaczęła sączyć się ropa... Wtedy po kosultacji z lekarzem zdecydowałyśmy się na biopsję. Niestety wynik był pozytywny - to nowotwór :( Najszybszy termin operacji to piątek, 12.01.2018 r.


Laura z dnia na dzień gaśnie, jest osowiała, chowa się w zakamarki-  śpi w kuwecie, chowa się do szafy. Rana cały czas sączy się i jej przeszkadza - próbuje ją lizać, drapać, rozdziera ubranko, żeby się do niego wydostać.

Leczenie Laury będzie nie tylko drogie, ale i czasochłonne. Bardzo prosimy Państwa o wsparcie. Operacja, diagnostyka leki... a także koszt sterylizacji i biopsji to dla nas bardzo dużo :(

Poomoc.pl KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 800zł

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

7,5 zł

Patrycja

X zł

Jan

8 zł

Rita

Zdrowiej Kiciu :)
5 zł

Nika

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
112%
896,71 zł Wsparły 34 osoby CEL: 800 ZŁ