Mruczek po wypadku zbiera na rehabilitację i ...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 49 cel. Jest nim pomoc dla Mruczka!


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę KociKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Mruczek trafił do nas po wypadku w tragicznym stanie, miał połamaną miednicę, kość udową poprzecznie i wzdłóż oraz uszkodzony rdzeń na 8 cm, przez co nie miał kontroli nad fizjologią oraz tylnymi łapkami, musiał mieć amputowane jedno oko. W ostatnich dniach, okazało się, że skutkiem wypadku jest jeszcze wypadająca szczęka. 

Podjeliśmy walkę o życie kocurka, są już pierwsze sukcesy ale walka wciąż trwa potrzebne są kolejne fundusze m.in. na tomograf głowy, aby zdecydować czy konieczna będzie operacja stabilizacji szczęki i ewentualną operacje szczęki.

Kocurek przeszedł już jedną pomyślna operację zespolenia kości udowej. Wszystko jest na dobrej drodze, ponieważ wraca czucie w jednej łapce oraz załatwia samodzielnie potrzeby fizjologiczne.

Ale teraz ogromne znaczenie ma rehabilitacja. Mruczek już teraz jest codziennie rehabilitowany polem magnetycznym i manualnie, ale ma szansę pojechać do ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie zajmie się nim specjalista, będzie pionizowany, rehabilitowany manualnie, będzie stosowane pole magnetyczne i elekrtrostymulacja są to kolejne koszty, ale z doświadczenia wiemy, że rehabilitacja w takich przypadkach najbardziej pomaga. 

Włożyliśmy dużo serca i pracy w ratowanie kocurka. Mruczek ma ogromną wolę życia, jest silny dzielny nie poddaje się, do swojej tymczasowej opiekunki przytula się i łasi. Jego stan jest lepszy i teraz chcemy dać mu szansę na wyzdrowienie. Nie uda nam się tego zrobić bez Waszego wsparcia. Mamy nadzeję, że pomożecie Mruczkowi i dzięki Wam będzie mógł cieszyć się życiem.

Poomoc.plKociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 900zł

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

ka

50 zł

Robert

Z życzeniami zdrowia od Roberta oraz Kotów Szymusia i Rudej!
9 zł

Rita

Zdrowiej kotku :)
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
931,49 zł Wsparło 36 osób CEL: 900 ZŁ