Hipi - przejechał po niej samochód, pogrucho...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

KociKlik.pl realizuje 60 cel. Jest nim pomoc dla kotki Hipi!

DobryKlik.pl

Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę www.KociKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Poniedziałek godzina 23:48 dzwoni telefon jednej z naszych wolontariuszek, która, mimo późnej pory, postanowiła go odebrać, ostatecznie ktoś dzwoniąc o tej porze musi mieć ważny powód.

Tak też było, okazało się, że pewni młodzi ludzie byli świadkami wypadku, kierowca samochodu jadącego przed nimi przejechał kota i uciekł z miejsca zdarzenia! Na całe szczęście udało im się pozbierać kociaka z ulicy, jeszcze żył, niestety, tylne łapki wlókł za sobą...

Przez godzinę dzwonili w różne miejsca, jak na złość nikt nie odbierał, nawet lecznice całodobowe. Mniej więcej około 1 w nocy kociak trafił pod naszą opiekę i niezwłocznie rano został dostarczony do lecznicy. 

Diagnoza – roztrzaskana miednica, oderwane mocowanie miednicy z jednej strony, złamany talerz miednicy i wbity we wnętrzności z drugiej oraz roztrzaskana kość łonowa... Myśleliśmy, że to wyrok.

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Okazało się jednak, że kotka ma szansę, że miednice można poskładać! Zostaliśmy skierowani do wybitnego specjalisty w Oświęcimiu, który podjął się zoperowania kotki.

Zabieg trwał kilka godzin, kotka po wybudzeniu była bardzo słaba... Jednak rokowania są dobre, kości udało się zespolić kilkoma śrubami i płytką. Hipi - tak dostała na imię nasza bieda – czeka długa rekonwalescencja, wiele wizyt w lecznicy, kilkanaście tygodni zamknięcia w klatce, która ograniczy niebezpieczeństwo urazu zanim kości się zrosną. Hipi będzie musiała się od początku nauczyć chodzić, być może nigdy nie wróci do pełnej sprawności ale będzie żyć komfortowo i bez bólu.

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Bardzo prosimy o wsparcie dla tej dzielnej kotki, operacja kotki kosztowała 1000 zł, każda wizyta w lecznicy, badania, zdjęcia rtg to koszt kilkuset złotych... Dla nas kocie życie i zdrowie nie ma ceny ale bez Waszego wsparcia po prostu nie damy rady. Każda złotówka ma  znaczenie!

DobryKlik.pl

Chcieliśmy bardzo podziękować osobom, które zatrzymały się i udzieliły Hipi pierwszej pomocy i wytrwale szukały kogoś, kto jest w stanie uratować kotkę. Taka postawa raduje nasze serca i daje wiarę, że są na świecie dobrzy ludzie <3

DobryKlik.pl

-----

Poomoc.plKociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Mietek

Dobrzy ludzie wyleczą po wypadku i będzie dobrze.
5 zł

Ela

40 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
102%
1 027,70 zł Wsparły 42 osoby CEL: 1 000 ZŁ