Hipi - przejechał po niej samochód, pogrucho...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

KociKlik.pl realizuje 60 cel. Jest nim pomoc dla kotki Hipi!

DobryKlik.pl

Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę www.KociKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Poniedziałek godzina 23:48 dzwoni telefon jednej z naszych wolontariuszek, która, mimo późnej pory, postanowiła go odebrać, ostatecznie ktoś dzwoniąc o tej porze musi mieć ważny powód.

Tak też było, okazało się, że pewni młodzi ludzie byli świadkami wypadku, kierowca samochodu jadącego przed nimi przejechał kota i uciekł z miejsca zdarzenia! Na całe szczęście udało im się pozbierać kociaka z ulicy, jeszcze żył, niestety, tylne łapki wlókł za sobą...

Przez godzinę dzwonili w różne miejsca, jak na złość nikt nie odbierał, nawet lecznice całodobowe. Mniej więcej około 1 w nocy kociak trafił pod naszą opiekę i niezwłocznie rano został dostarczony do lecznicy. 

Diagnoza – roztrzaskana miednica, oderwane mocowanie miednicy z jednej strony, złamany talerz miednicy i wbity we wnętrzności z drugiej oraz roztrzaskana kość łonowa... Myśleliśmy, że to wyrok.

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Okazało się jednak, że kotka ma szansę, że miednice można poskładać! Zostaliśmy skierowani do wybitnego specjalisty w Oświęcimiu, który podjął się zoperowania kotki.

Zabieg trwał kilka godzin, kotka po wybudzeniu była bardzo słaba... Jednak rokowania są dobre, kości udało się zespolić kilkoma śrubami i płytką. Hipi - tak dostała na imię nasza bieda – czeka długa rekonwalescencja, wiele wizyt w lecznicy, kilkanaście tygodni zamknięcia w klatce, która ograniczy niebezpieczeństwo urazu zanim kości się zrosną. Hipi będzie musiała się od początku nauczyć chodzić, być może nigdy nie wróci do pełnej sprawności ale będzie żyć komfortowo i bez bólu.

DobryKlik.pl

DobryKlik.pl

Bardzo prosimy o wsparcie dla tej dzielnej kotki, operacja kotki kosztowała 1000 zł, każda wizyta w lecznicy, badania, zdjęcia rtg to koszt kilkuset złotych... Dla nas kocie życie i zdrowie nie ma ceny ale bez Waszego wsparcia po prostu nie damy rady. Każda złotówka ma  znaczenie!

DobryKlik.pl

Chcieliśmy bardzo podziękować osobom, które zatrzymały się i udzieliły Hipi pierwszej pomocy i wytrwale szukały kogoś, kto jest w stanie uratować kotkę. Taka postawa raduje nasze serca i daje wiarę, że są na świecie dobrzy ludzie <3

DobryKlik.pl

-----

Poomoc.plKociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

50 zł

MJ

12 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Linka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

EJ

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
102%
1 027,70 zł Wsparły 42 osoby CEL: 1 000 ZŁ