Gustaw i Rysiu proszą o pomoc - ich stan jest...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

KociKlik.pl realizuje 68 cel. Jest nim pomoc dla Gustawa i Rysia!

DobryKlik.pl

Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę www.KociKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Poznajcie Gustawa i Rysia. 

Dwa tygodnie temu trafił do nas porzucony, 4-miesięczny (!), niesamowity rudy kociak o spojrzeniu rozmiękczającym każde serce. Gustaw ma problem z odsikiwaniem, gubił mocz. Kropelkowanie, niemiły zapach moczu, śmierdzące futerko, a on pragnie cały czas na ręce. Przytula się, ociera, mruczy nawet podczas podawania zastrzyków. Jest niesamowitym pieszczochem. Wada anatomiczna Gustawa wymagała interwencji chirurgicznej.

DobryKlik.pl


W sobotę przeszedł zabieg i nie wiemy, czy wyszycie cewki moczowej przyniesie efekty. Chłopak jest w tym momencie nieadopcyjny. Pozostaje nam czekać i wierzyć, że nie będzie wymagał ponownego zabiegu. Już w tym momencie koszty leczenia i opieki sięgają 1000 zł. A to nie koniec...

DobryKlik.pl


Kilka dni temu pod naszą opiekę miał trafić 8-letni kocurek rasy maine coon, którego właścicielka ciężko zachorowała i nie mogła sprawować nad nim dalszej opieki. Pomagamy nie tylko zwierzętom, ale także ludziom, dlatego Ania pojechała po jednego kota, a wyszła z dwoma.... Nie mogła inaczej. Na miejscu okazało się, iż biało - czarny kocurek jest w dobrej kondycji, ale ma starszego kolegę w bardzo złym stanie.


Rysiu to 10- letni kocur rasy syberyjskiej. Teraz to worek kości. Dosłownie. Czuć każdą kość. Potwornie matowa, przerzedzona sierść z ogromnymi kołtunami. Szybka decyzja - zabieramy go natychmiast. Państwa obecnie nie stać na leczenie. Musimy szybko się nim zająć. Szczegółowe badania krwi wykazały poniższe rzeczy:
- trzustka nie pracuje (mimo, iż duże je, wszystko wydala, bardzo dużo sika),
- glukoza 19,3 - cukrzyca, 
- nerki nie pracują prawidłowo - mocznik dramat, 
- zęby do usunięcia - „bagno w paszczy”,
-  waga 3,5 kg.

Kochani, nie wiemy co będzie i czy uda się go uratować. Nie poddajemy się - walczymy. Potrzebujemy karmy dla cukrzyków i środków na dalsze leczenie i terapię.

DobryKlik.pl


Mamy też inne koty wymagające duże zaangażowania finansowego. Rusałkę i kocurka po amputacji oka - Oczko. 15 innych chorych w szpitaliku czy w domach tymczasowych. Wczoraj przy łapaniu kotów na kastrację doszły 3 dorosłe i 3 chore maluchy do leczenia. Dziś kolejne 4 chore maluszki jadą do nas z Drawska Pomorskiego. Nie możemy odmówić pomocy błagającym o pomoc dla chorych. 

Bardzo prosimy o wsparcie. Boimy się co będzie, czy udźwigniemy kolejne faktury za leczenie i jedzenie dla nich. Na Was zawsze możemy liczyć i nigdy nas nie zawiedliście.

Dziękujemy, że jesteście!

-----

Poomoc.plKociKlik.pl

postanowiły wesprzeć zbiórkę organizowaną przez

Stowarzyszenie "KociArka"

skarbonką na kwotę 1000zł

Wsparli

33 zł

Wolf

100 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Robert

Trzymam kciuki!
2 zł

Anonimowy Pomagacz

12 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
114%
1 148,40 zł Wsparły 42 osoby CEL: 1 000 ZŁ