Skopany, pobity, potrącony? Mike potrzebuje n...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 7 cel. Jest nim pomoc dla kociaka Mike'a!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

 

OPIS CELU:

Pod opieką wolontariuszy z grupy lokalnej Fundacji Viva – Zwierzaki z Mińska od pewnego czasu znajduje się młody kocurek. Początkowo wydawał się zdrowy, jednak jego doraźni opiekunowie szybko zaobserwowali, że kotek ma pewne problemy związane z chodzeniem. Zdawało się, że czynność ta sprawia mu nasilający się ból.

 

Mike, ponieważ takie nadano mu imię, trafił do lecznicy. Lekarz natychmiast wykonał zdjęcie RTG. Zdiagnozowano połamaną miednicę z odłamem kości. Weterynarz od razu powiedział, że tylko szybka operacja ortopedyczna może przywrócić kocurkowi sprawność.

Przeprowadzono operację, podczas której lekarz chciał zespolić specjalną płytką odłam kości. Przewidywano, że po sześciu tygodniach Mike wróci do formy sprzed przykrego zdarzenia. Tak się jednak nie stało, ponieważ już w trakcie operacji okazało się, że kość jest tak krucha, że nie da się jej zespolić żadnym materiałem – ani drutem, ani płytką.

Jedynym wyjściem było usunięcie odłamanej kości i spiłowanie kości w ten sposób, aby nie raniły i nie przeszkadzały w poruszaniu się. Po zabiegu kocurek mógł się uwolnić od cewnika, który miał założony do czasu operacji – połamana miednica nie pozwała bowiem na normalne oddawanie moczu.

 

 

Teraz Mike będzie musiał spędzić cztery tygodnie w klatce, po których wykonane będzie kontrolne badanie RTG. Do tego czasu kocurek musi nosić kołnierz, który nie poprawia jego ogólnego samopoczucia. Pobyt w przychodni przewidziany jest na sześć długich tygodni. Mike leczony jest antybiotykoterapią, przyjmuje też środki przeciwbólowe. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w leczeniu kotka. Pobyt w klinice, operacje, leki… Przywrócenie Mike’owi zdrowia wymaga pieniędzy, których Fundacja nie posiada. Razem możemy uwolnić tego rudego słodziaczka od cierpień!

 

 

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1200zł

   

Wsparli

50 zł

Maniek

Życzę szybkiej rehabilitacji
X zł

Wojciech Olszewski

Trzymaj się Mike!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Jonatan

Trzymaj się Mike!

Pokaż więcej

101%
1 222,43 zł Wsparło 31 osób CEL: 1 200 ZŁ