Bezdomnym psom na kojce, ocieplone budy i wybieg, pomóż nam pomagać!

Zbiórka zakończona
Big c982869b c4ae 455f 81a4 305cf235b91b
Wsparło 236 osób
3 500 zł (81,4%)

Rozpoczęcie: 25 Czerwca 2015

Zakończenie: 23 Października 2015

Ze względu na to, iż w końcu mamy gdzie – chcemy dokupić i dostawić jeszcze 2 kojce i 2 budy dla bezdomnych psów, które trafiają pod nasze skrzydła. Do tego chcemy także ogrodzić teren na wybieg dla psów. Aby mogły bezpiecznie hasać poza kojcami.

Często mamy zgłoszenia o bezdomnych zwierzętach wałęsających się po ulicach, a niestety pomocy nie możemy udzielić właśnie z powodu braku miejsca na kolejne. Dzięki dwóm dodatkowym kojcom będzie to możliwe!

Aby zapewnić oczekującym na domy psiakom rozrywkę – chcemy zbudować im ogrodzony wybieg. Potrzebujemy zakupić ok. 200 m/b siatki ogrodzeniowej, słupki, uchwyty i furtkę.
 Zależy nam, aby kojce które chcemy zakupić miały drewnianą podłogę aby uchronić psy przed wilgocią, mrozem i zwyczajnie syfem, który robi się gdy kojec jest postawiony na gołej ziemi. Bardzo utrudnia to utrzymanie higieny w kojcu i na pewno leżenie w błocie nie sprawia psu przyjemności.Chcemy aby nasi podopieczni – mimo iż bezdomni – mieli zapewnione jak najlepsze warunki. Budy chcemy kupić duże, solidne i od środka grubo ocieplone styropianem. Całkowity koszt przedsięwzięcia będzie dość duży – za duży abyśmy byli w stanie zakupić materiały samodzielnie…

Dzięki dodatkowym miejscom dla psów będziemy mogli nieść pomoc szerzej, większej ilości bezdomnych zwierząt. Rocznie udaje nam się pomóc ponad setce psów, wydać do nowych domów ponad 60. Dzięki nowym kojcom może uda nam się nieco podnieść liczbę zwierząt, którym udało nam się pomóc.

Liczymy na Państwa pomoc! Pomóżcie nam pomagać!

* Zdjęcia psów w albumie to psy, którym udało się pomóc, ale które niestety nadal czekają na nowe domy.

Pomogli

Ładuję

Organizator
0 aktualne zbiórki
11 zakończone zbiórki
Wsparło 236 osób
3 500 zł (81,4%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość