Koło Technik Obrazowania oraz lek. wet. Natal...

Trwa właśnie "Mikołajkowy crash course USG" - może ktoś z Was w zamian za miło spędzony wieczór z naszym Kołem oraz lek. wet. Natalią Baran chciałby odwdzięć się małą kwotą dla Kastrobusowej zbiórki? :)

Przeczytajcie o co chodzi: 


Kochani! Najwyższy czas powiedzieć STOP bestialskiemu zabijaniu ślepych miotów (i nie mówimy tu o ich humanitarnym usypianiu tylko topieniu, wyrzucaniu żywcem do śmietnika, rowu czy lasu, bo oprawca nie zaniesie ich przecież na eutanazję do weterynarza, za którą trzeba zapłacić).

Stop bezsensownemu rozmnażaniu psów i kotów, porzucaniu ich bez skrupułów i bez konsekwencji na pewną śmierć lub tułaczkę w głodzie i cierpieniu! Dość - "mordowniom" - pseudoschroniskom na kilkaset czy kilka tysięcy zwierząt!

Zbieramy fundusze na pierwszy Kastrobus na Podlasiu! (I nie tylko...) Chcemy działać u podstaw powstawania bezdomności zwierząt a nie walczyć z jej skutkami! Kastracja, czyli trwałe pozbawienie zwierzęcia możliwości rozrodu oraz czipowanie są najbardziej skutecznymi oraz najbardziej humanitarnymi sposobami ograniczania nadpopulacji zwierząt. Co chcemy zrobić? Chcemy  dotrzeć specjalnym Kastrobusem - busem do przeprowadzania zabiegów kastracji (sterylizacji) - do miejsc, gdzie zwierzę traktowane jest jak rzecz, gdzie mioty są topione, mordowane na inne sposoby czy porzucane w lesie, przy ulicy, na śmietniku...

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Domi

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
28%
145 zł Wsparło 15 osób CEL: 500 ZŁ