Bezpieczny przystanek przed domem

10 dni do końca
Wsparło 1 521 osób
42 178,37 zł (84,35%)
Brakuje jeszcze 7 821,63 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 31 Sierpnia 2023

Zakończenie: 15 Grudnia 2023

Godzina: 20:00

Małe, duże, młode, stare, chore, zdrowe, grzeczne i łobuziaki,  piękne i mniej urodziwe... Nikogo nie oszczędza los. Nie ma reguły na to, jakie zwierzęta zostają porzucone przez swoich "właścicieli".

Choć jesteśmy czterema twardymi babkami i jako fundacja działamy od 8 lat, to wciąż ludziom udaje się nas zaskoczyć i złamać wyrafinowaniem w okrucieństwie i sposobie pozbywania się zwierząt.

Mimo że wydaje się, że świadomość ludzi na temat bezdomności, kastracji i opieki nad zwierzętami wzrasta, my nie zauważyłyśmy, by skrzywdzonych zwierząt było mniej. Każdego roku pomagamy setkom bezdomniaków i nie ustajemy poszukiwaniu nowych możliwości, by ratować kolejne.

Jednak by ratować jeszcze więcej istnień, potrzebujemy kontenera - miejsca, w którym najsłabsze, najbardziej zaniedbane, chore i zoperowane psy będą mógłby dochodzić do siebie. Miejsca, w którym psiaki potrzebujące spokoju, ciszy, czystości będą mogły odpocząć i wyzdrowieć 🥺

Najgorsze pory to zima i lato - zimą psom doskwierają mrozy, latem żar z nieba. Z tego względu wybór kontenera musi być przemyślany by mógł służyć bezdomniakom o każdej porze roku przez długie lata.

Chciałybyśmy zakupić wyizolowany kontener z klimatyzacją i ogrzewaniem, by nie martwić się, że latem zwierzęta upieką się w metalowej puszce a zimą zamarzną. Wstępnie oszacowane koszty klimatyzowanego i ogrzewanego  kontenera to około 50 000zł! Dla nas to kwota nie do osiągnięcia.

Cała nadzieja w WAS DOBRZY LUDZIE! Tylko dzięki Wam mamy szansę zakupić kontener, by ratować więcej istnień. Będziemy wdzięczne za każde wsparcie, każdą złotówkę, każde udostępnienie. Zostawmy ten świat trochę lepszym niż go zastaliśmy! 

Pomogli

Ładuję...

10 dni do końca
Wsparło 1 521 osób
42 178,37 zł (84,35%)
Brakuje jeszcze 7 821,63 zł
Adopcje